въпрос...

  • 512
  • 4
здравейте ! Simple Smile
Понеже единствено в този форум намерих толкова много диети , а и ми харесват ...искам да ви попитам : Ако спазвам http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21449.0 този режим около месец и през това време тренирам усилено ( 3 пъти в седмицата аква аеробика ) ..ще мога ли да се оттърва от близо 10 кг в рамките на един месец ?

п.с. а и ако имаме предвид , 4е възрастта ми е под 18 години  Laughing
моля помогнете ми !
Виж целия пост
# 1
Искрено, искрено ти препоръчвам да не залагаш такива цели - 10 кг. на месец.

Всъщност ако се поинтересуваш по-дълбоко, ще видиш колко е абсурдна идеята - 1 кг. мазнини са 9000 ккал., тоест изчисли какъв разход би следвало да правиш на ден, за да ги компенсираш, като се и храниш, разбира се - поне за да дишаш.... Mr. Green

Тоест, ако предположим ги свалиш въпросните килограми -  без значение от метода, то това ще бъде основно под формата на вода, ценни вещества и мускули, но не и мазнини.

Предлагам ти цел 5 кг на месец, които наистина ще бъдат мазнини, а спорта - перфектна комбинация си подбрала, ще те стегне. Какво са два месеца на фона на целия ти живот, помисли? Но така ще запазиш и здравето си, и наистина ще бъде ефикасна диетата.... Hug
Виж целия пост
# 2
благодаря ти много за съвета ! Все пак за първи път в живота си 6те следвам диета , до сега само със спорт съм се поддържала , но за близо 2 месеца трупнах едни 8 килограма , защото бях под страшен стрес , а и 4естно казано си ядох доста ! и ъъъ ми не са ми мн приятни  Embarassed
Тъй че ще те послушам и мерси , 4е все пак някой ми отговори  Hug Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 3
За мен е удоволствие да дам съвет на такова младо гадже, което отгоре на всичкото и слуша... Flutter

Ще ти споделя една мисъл, на която попаднах преди време - килограмите се свалят за толкова време, за колкото са натрупани, плюс отчитане на времето, за което са задължани. Така че ето - сама си си задала периода.

Ще се радвам, ако направиш нещата правилно, и именно възрастта ти предполага добър метаболизъм. Дори и със спорт само ще успееш, сигурна съм, но направи и диета, ако ще те накара да се чувстваш добре, само не драстична. Не бива...

П.П. Синът ми, който е на 17 години, и смятам е много читаво дете, често се хваща за главата по повод диетите на своите съученички, които изглеждат чудесно според него, и ги окачествява като глупава мания, но ти не слушай мъжете - за тях всичко е абсурдно, ако не е плод на здрав разум... Mr. Green... хаха...

Успех ти желая, искрено и ако имаш въпроси, смело питай. Никой не се е родил научен... Hug
Виж целия пост
# 4
За най-здравословно и трайно отслабване се смята това, при което сваляш 1 кг за 1 седмица, не по-бързо. А щом си решила да спортуваш, това ще стане лесно и без драстични ограничения в храненето  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия