Стягат ли стягащите кремове?

  • 835
  • 11
Здравейте!
Положих известни усилия, за да се разделя с натрупаните около ханша мастни депа, до тук добре, кожата ми се изглади, омекна, но не седи плътно прилепнала към кокала -  въпросът ми е дали със стягащи кремове ще се ускори този процес на събиране, защото нямам време за фитнес? Аз ползвам антицелулитни, но стягащи до сега не съм ползвала.И на коя фирма (стягащи) - не задушаващо скъпа  Grinning
Поздрави!
Виж целия пост
# 1
Само с крем забрави да се стегнеш. Стягащите кремове влияят положително, само ако се комбинират със спорт, иначе няма смисъл да си даваш парите.
Виж целия пост
# 2
Не Peace
Без диета и спорт - не се постига нищо.
Виж целия пост
# 3
Стягат, но горния слой на кожата. Ако отдолу е желе и мекица...  Laughing Няма как, ще трябва и движение. Иначе стягат, да, но само на тях не може да се разчита.
Виж целия пост
# 4
Само с крем забрави да се стегнеш. Стягащите кремове влияят положително, само ако се комбинират със спорт, иначе няма смисъл да си даваш парите.
Peace
Виж целия пост
# 5
И според мен само с крем няма да стане  Rolling Eyes Трябва и спорт или поне някакви упражнения   Peace
Виж целия пост
# 6
Крема е поддържащо средство за горния слой на кожата, както е написала Блонди. Трябва да се мажеш постоянно и да спортуваш running Просто няма как да се стегнеш от крема само. Нужни са и упражнения Wink
Виж целия пост
# 7
Лейдито е права. Peace Без упражнения/фитнес и правилно хранене, забравИ да ти свършат работа.
Виж целия пост
# 8
Момичетата вече са ти казали - без спорт и правилно хранене няма да стане. Naughty
Казваш,че нямаш време за фитнес - тогава си дръпни от нета някое филмче с упражнения и си ги прави вкъщи.
 Аз бих ти препоръчала стягащия крем на Леокрема. Peace
Виж целия пост
# 9
Стягат, но горния слой на кожата. Ако отдолу е желе и мекица...  Laughing Няма как, ще трябва и движение. Иначе стягат, да, но само на тях не може да се разчита.
Peace
Виж целия пост
# 10
Само с крем забрави да се стегнеш. Стягащите кремове влияят положително, само ако се комбинират със спорт, иначе няма смисъл да си даваш парите.
Абсолютно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 11
Стягат, но горния слой на кожата. Ако отдолу е желе и мекица...  Laughing Няма как, ще трябва и движение. Иначе стягат, да, но само на тях не може да се разчита.

Абсолютно!
Спорта стяга мускулатурата /тъканта/, крема стяга само кожата /опаковката/.
Без правилен хранителен режим и спорт, забрави да се стегнеш и с най-скъпата козметика на света  Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия