Използвате ли калгон?

  • 7 343
  • 119
Рекламата май чудеса прави  newsm78 замислила съм се дали трябва да използвам калгон в пералнята...
Пера с Ариел или Персил на прах и омекотител Сано-максима, но те нямат отношение към твърдостта на водата...

Вие използвате ли?
Виж целия пост
# 1
Ne,защото нашата вода,вкъщи,не е твърда.Правила съм няколко пъти проба.
Виж целия пост
# 2
Използвам, да.
Виж целия пост
# 3
Няма смисъл от тази простотия.  Naughty
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам като се сетя,но по принцип мисля че трябва редовно да се слага.
Виж целия пост
# 5
Не  Naughty Доколкото знам софийската вода не е "твърда"  Thinking
Виж целия пост
# 6
Как пък не. Макар че водата в Бургас е твърда. Изчислих, че ако слагам Калгон при всяко пране, за 10 години това ще ми струва колкото 1 нова пералня. А и ефектът не е сигурен.
Така че предпочитам след 10 години да си купя нова пералня, когато и ако варовикът повреди сегашната ми Grinning
Виж целия пост
# 7
Да ползвам.
Виж целия пост
# 8
Само понякога, когато се сетя....
Виж целия пост
# 9
Не съм използвала досега.
Виж целия пост
# 10
Как пък не. Макар че водата в Бургас е твърда. Изчислих, че ако слагам Калгон при всяко пране, за 10 години това ще ми струва колкото 1 нова пералня. А и ефектът не е сигурен.
Така че предпочитам след 10 години да си купя нова пералня, когато и ако варовикът повреди сегашната ми Grinning

Това е и моето мнение.
Виж целия пост
# 11
В Персилът (на прах,за течния не зная) има Калгон.Щом си в София,не е необходимо да слагаш допълнително,все пак водата е мека.
Виж целия пост
# 12
Не използвам.
Виж целия пост
# 13
До сега не съм използвала.Пералнята ми е на 11г без проблем до сега.Ако се повреди-нова Peace
Виж целия пост
# 14
Не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия