Колички Cangaroo-в кой магазин?

  • 724
  • 13
Освен на сайт, къде мога да видя тези колички.Ръка да пипне... ThinkingОбиколила съм повечето големи магазини, видях една в квартално магазинче, казаха, че по каталог иначе доставят, но аз не искам на картинка да избирам, а да я видя на "живо".
Виж целия пост
# 1
Пиши  град, квартал ...!?
Виж целия пост
# 2
София, без значение кой квартал LaughingПътувам, може и до Пловдив да отскоча, ходя и до Варна, така че... Hug
Виж целия пост
# 3
В Пакостник
Виж целия пост
# 4
Къде се намира този магазин?Адрес? newsm78
Виж целия пост
# 5
Най-добре при вносителите фирма "Мони". Ето адрес http://www.moni.bg/contacts.php?PHPSESSID=4888f247f51b33998a8d8a388afc7c45
Виж целия пост
# 6
Да, знам вносителите, явно там ще се ходи...искаше ми се да знам варианти, пътьом ако минавам покрай някой HugАдрес на магазин не виждам на вносителите обаче... Thinkingсамо телефони...
Видях!Сливница, 65!Благодаря Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7
Чети внимателно - Бул."Сливница"65 и базар "Илиянци".  Ето и дареса на Пакостник http://pakostnik.com/contacts.php
Виж целия пост
# 8
Видях де-прерових и видях, не че не чета  внимателно...определено не се набива на очи адресът, няма как да се види първо той дори това да търсиш...Благодаря още веднъж.
Виж целия пост
# 9
Най-добре отиди на Илиянци, там имат много модели. Магазина на Мони е в първа база, до т.нар. Мол (бившия закрит базар). Имай предвид, че в момента доста от моделите са изчерпани, защото наближава пускането на новата колекция и там със сигурност ще ти кажат ако някой модел липсва.
Виж целия пост
# 10
В Хиполенд / в Скай сити/ имаше няколко, доколкото помня, но не са всички модели.
Виж целия пост
# 11
В Хиполенд,не са много моделите,но са много хубави,ние от там си купихме
Виж целия пост
# 12
На бул. Слиница - преди моста на Захарна Фабрика, ако идваш от центъра, на втория етаж в базар "Глобус" - има много колички и преносими легла на Cangaroo. Цените им са като на склада им на Илиенци.
Виж целия пост
# 13
Благодаря... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия