Възглавничка на бебчо

  • 1 256
  • 40
Здравейте, искам да попитам бебето ви спи ли на възглавничка и от кога може да му се слага такава? newsm78
Виж целия пост
# 1
...от кога може да му се слага такава?

Колкото по-късно,толкова по-добре.На дъщеря си сложих около годинката,защото беше започнала да смотава одеалото си на топка и да го ползва за възглавница.
Виж целия пост
# 2
Все още спи без и знам, че е по-добре така. Вече и оставям една доста тънка в леглото, но засега само си играе и ме замеря с нея Laughing
Виж целия пост
# 3
Моите и двамата спят още без възглавница. Майка им също  Mr. Green.
Казвали са ми, че до 1г., не е добре дечко да е на възглавница, освен по мед.показания, разбира се.
Виж целия пост
# 4
Иво още спи без възглавница.Смятам да не му слагам докато не видя, че има нужда от нея.Твоето бебче определено е още малко за възглавница.
Виж целия пост
# 5
и аз не му слагам възлавница и съм чувала че хората по прицип нямат нужда от нея, освен ако не се научат.
Виж целия пост
# 6
През първите два месеца от живота си Карина спа на възглавница.
След като разбрах какво може да се случи, веднага я махнах и сега спи без нея, няма да я сложа до 1 година.
Виж целия пост
# 7
без възглавница сме  Peace
Педиатър-ката ми обясни, че до 3г не препоръчва - нещо свързано с развитието на костната система, но вече забравих точно защо.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, искам да попитам бебето ви спи ли на възглавничка и от кога може да му се слага такава? newsm78

Лора спи на възглавница след навършване на 1 г. В момента спи на това
Виж целия пост
# 9
Все още спи без.
Виж целия пост
# 10
Спим без възглавница.
Виж целия пост
# 11
Не му трябва възглавница на бебе. Моето е на 9м. в момента и не спи с възглавница.
Виж целия пост
# 12
От 1м. спи на възглавница.
Виж целия пост
# 13
Още спи без възглавница....имам купена една на Чико с дупки, но не мисля да и я предлагам скоро....
Виж целия пост
# 14
Малко след годинката й сложих,но не е много висока.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия