Сърбеж на главата от шампоан!

  • 10 077
  • 35
Имате ли такъв проблем и как се борите с него? Cry
Билковите шампоани решение ли са?
Препоръчайте ми някой!
Виж целия пост
# 1
Сменяш шампоана  Wink
Виж целия пост
# 2
Това е чсето срещане, някои марки и съставки не понасят на някои хора.
Не си писала от кой шампоан се е получило, по принцип от всички ли става...  Thinking

Иначе решението е едно - сменяш марката  Grinning
Виж целия пост
# 3
От кой шампоан ти се получава сърбеж?

Наскоро се измих с един шампоан на майка ми на Авон, тя ми каза, че ще ме сърби главата от него, наистина като че ли имаше такова нещо, но не беше чак пък нетърпимо...
Виж целия пост
# 4
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
Виж целия пост
# 5
Хм, не би трябвало чак толкова. Сигурно имаш чувствителна кожа на главата. Вземи си тогава някакъв медицински шампоан, за чувствителна кожа. Има на Виши, има и други. На Фито... в някоя аптека попитай и ще ти препоръчат.
Виж целия пост
# 6
Сменяй, докато не намериш подходящия  Simple Smile Имам същия проблем, когато ползвам Schauma, Garnier Fructis, Nivea, L'oreal, Avon, Pantene, Dove, Phyto... Засега добре ми действат Klorane със седра и Wash&go. 
Виж целия пост
# 7
Вземи си медецински шампоан за коса. Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм сигурна, че проблемът ти е от шампоана. Пробвай преди баня да втриваш в кожата на главата малко зехтин.
Виж целия пост
# 9
Смени няколко шампоана и ако сърбежа продължи ще си сигурна,че проблема не е в шампоаните.
Виж целия пост
# 10
Смени шампоана.Най-добре питай в аптеката да ти препоръчат нещо.Може да имаш проблем със скалпа на главата,а има разни специални мазила в аптеките.Пробвай с Низорал.
Виж целия пост
# 11
Имала съм такъв проблем,защото скалпа ми е много чувствителен.Реших проблема с Низорал Peace
Виж целия пост
# 12
И при мен беше така от Пантен.Смених го и сега нямам проблем.
Виж целия пост
# 13
Измий си косата с хума няколко пъти, после започни с вече сменения шампоан. На мен преди няколко години ми се появи сърбеж от Пантен. Използвах го после за миене на банята и така си изкарах яда Laughing
Виж целия пост
# 14
Получи се от Шаума - розовата, Фруктис - за сухи краища и мазни корени, Лореал - със серамиди или нещо подобно!
и на мен от розовата шаума ме сърбя глава и пърхот ми се появи Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия