Спешно ми трябва педиатър!!!

  • 515
  • 4
Мили4ки,моля ви ако някой може да ми препоръ4а педиатър във 14-та поликлиника в кв.Иван Вазов,ще съм много благодарна  bouquetИзписаха ни на 10-ти ноември,но още не сме ходили на педиатър,моля помогнете ми в избора,защото не искам да рискувам с някой слу4аен доктор,така 4е ако някой има доволен да даде съвет Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Не знам дали ще ти помогна,но аз съм много доволна от педиатрите в болница ВИТА,но там приема се заплаща.Честито бебче.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мерси мила,няма проблем за заплащането ,но на мен ми трябва някой да идва вкъщи и да се занимава с нас по всяко време,просто исках тука в на6ият район ако някой е 4увал добър педиатър в 14-та поликлиника Thinking
Виж целия пост
# 3
Бих препоръчала д-р Тодорова,педиатър в 14 п-ка.Но не знам дали още практикува.Много добър специалист е!Горещо я препоръчвам.На лични мога да ти кажа ,заради какво я препоръчвам.Успех с избора!Честито бебченце!Да ти е живо и здраво!
Виж целия пост
# 4
Препоръчвам д-р Павлова, аз съм със доста проблемно дете, никога не ми е правила проблеми, много е свястна и съвестна.
Освен това в 14 п-ка има дежурства все още, така че ако личният лекар отсъства, пак ще получиш помощ, а няма да те пратят на..... да не казвам къде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия