Екскурзия в Германия

  • 1 292
  • 5
Аз отново с моите велики планове и търсения. Реших да ходя на екскурзия до Дойтчланд преди Коледа. Някой, който е бил вече там може ли да ми поразкаже заслужава ли си точно в това време? Става дума за едно от тези две предложения.
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=16&c=17
http://www.bohemia.bg/prog.php?p=110&c=17

А, ако някой е навит да пътешества заедно с мен ще е супер:)
Виж целия пост
# 1
Германия е прекрасна преди и по време на Коледа. Не знам обаче с този автобус в този сезон....Но може би не съм обективна, защото аз по принцип с автобус не бих пътувала където и да е.  Така че си заслужава, ако не те притеснява сезонът, сняг и т.н.
Виж целия пост
# 2
Германия преди Коледа е Коледен базар,
т.е. нещо като лунапарк навсякъде, лее
се глювайн, топло вино демек, ядат се
вкуснотии с канела, мирише на хубаво.
Това чудо приключва на 24 декември.
После почва тъпкането с месища и ходенето
по гости. Навън няма нищо кой знае какво.
Семейни празници са.
Но линковете, дето си пратила, изглеждат
примамливо, така че не се колебай. Стига
само пътищата да са хубави, да няма бури
и вихрогони и да имаш пари. Приятно изкарване!
Виж целия пост
# 3
Германия е една прикаzка преди Коледа, както Лиска е каzала вече. Мен само едно ме притеснява, че първата нощувка е в абтобуса. Когато най накрая пристигнете в Залzбург ще се мраzиш, че си тръгнала с автобус. Ще имаш чуството, че са те поливали с оцет и цяла нощ си бутала автобуса. #2gunfire. Поне аz така се чуствам, де.

Имаче маршрута е мечта...

Сега видях, че ден 3 и 4 са също с нощувки в абтобуса, само в Залцбург се преспива в хотел #Crazy ... Ако наистина е така, zабрави zа таzи екскурzия.
Виж целия пост
# 4
Германия ми е най любимата страна, когато и да е и с каквото и да е, тръгвай! Гледай само да не си точно по коледните празници там, че всичко е затворено и хората са си по къщите.
Виж целия пост
# 5
Да ви кажа, и мен преспиването, и въобще нощния преход с рейса не ми харесва, НО... пари за самолет от къде?
Много ми се иска да ида на по-дълга екскурзия, затова мисля да проверя за хостели и пътуване с влак... вие какво ще кажете за този вариант в по-топло време?
Дайте въобще акъл за пътуване без екскурзия, да не говорим, че ако пътувам, то ще съм с майка ми, т.е... длаи няма да е опасничко?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия