синъо краче порождение, какво може да е ?

  • 649
  • 7
в началото си помислих че е от това че не са я обръщали в болницата, изглежда като посиняло след удар, споделих с личния си лекар той я погледна / в кабинета който е толкова тъмен че неможах да различа кой крак и беше по-тъмния / и само каза че щял да я следи да съм му кажела и на следващата консултация - другия месец  Cry , но всеки път като я изкъпя и цялата става розовка а крачето и седи синичко ми става болно - незнам даже какво е нищо не ми казаха, незнам и на какъв лекар да я заведа даже, като излезем от банята си го масажирам - все имам чувството че не и е оросено добре или нещо такова
Виж целия пост
# 1
Според мен закарай детенцето на друг лекар ако трябва си плати да направиш  му една консултация .А след като те насочи към някакъв специалист,вече ще знаеш за какъв лекар да искаш направление е от педиатъра.
Мисля ,че това ще е на- доброто решение,защото предполагам ,че няма да можеш да чакаш от едната консултация на другата..... newsm78
Виж целия пост
# 2
Цялото ли краче е синьо - отгоре до долу, или в някоя област? Движи ли го нормално, в сравнение с другото краче?
Дали не е просто синьо родилно петно?
Моята дъщеря се роди със синьо дупе в опашната област Confused, а на едната бузка на дупето има синьо петно колкото 2ст. Стои като насинено при удар, падане, натискане. И аз отначало много страдах, но това се оказаха, че са т.нар. монголоидни петна и са характерни за по-мургави бебета. Тук във форума се "намерихме" десетки с такива бебета със сини дупета.
Виж целия пост
# 3
не е малко петънце ами е по цялото бедро - иначе си движи нормално крачето - лекаря ни не се заинтригува даже много като я поопипа само и каза ами ще го следя и това беше -  ooooh! а тя не е мургава ами е бяла като мляко и е една розовичка
Виж целия пост
# 4
И ние сме с петно на дупето по рождение.И аз се притеснявах, всеки път питах педиатърката, 2 пъти и на ортопед ходихме да каже дали няма нещо, защото то4но като натъртено и ударено изглежда.Вси4ки казват-родилно петно.Бели4ки сме, не сме мургави Simple Smile
Щом си движи кра4ето нормално, просто си е родилно петно, не се притеснявай
Виж целия пост
# 5
успокоихте ме доста  Hug
Виж целия пост
# 6
и моето дете се роди с такова синьо дупце, но още като се прибрах се разрових и се успокоих, в болницата акушерката ми каза, че ще се махне след шестия месец, ето вече е на година и 4м и още синее. Не се тревожи! ще мине!
Виж целия пост
# 7
защо и на мен не ми дадоха такова инфо за да ми е по споко #Cussing outйно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия