кога вашето бебе престана да се буди нощем?

  • 2 110
  • 63
Майчета, питането ми е свързано с нощното будене - спят ли вашите деца по цяла нощ и от кога? Дали грешката беше в мен - че през първия месец му давах нощем да папка, въпреки че педито забрани? (на АМ сме) Сега се буди към 2-3ч, даваме чайче на ХИП и пак заспива. Не че много ми пречи, но докога така?
Виж целия пост
# 1
Педито е забранило Shocked
 Синът ми спря да се буди за храна след като стана на 1,5м.Не е твоя грешката, че си го хранила нощем-това е нормално, не се самоупреквай.
Виж целия пост
# 2
На 2 месеца...
Виж целия пост
# 3
На 2 месеца спря за храна, и после почна да се буди за вода, за биберона, за игра.
Виж целия пост
# 4
Калина спря да се буди за храна на почти 2 мес. като беше.Сама,без да съм я отказвала аз.
После се е будила,но много рядко за разни други неща.Общо взето няма проблеми със съня.
Виж целия пост
# 5
Педито е забранило Shocked
 Синът ми спря да се буди за храна след като стана на 1,5м.Не е твоя грешката, че си го хранила нощем-това е нормално, не се самоупреквай.
да, каза че първия месец трябва да има 6ч пауза през нощта, а от втория - по 9ч
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
На 2 седмици беше.
Изчакай детето само да се откаже,какви са тези безумни предписания за 6- и 9-часови паузи.
Виж целия пост
# 7
 Божидарко спеше по цяла нощ до към 4 месец. От тогава до сега се буди по няколко пъти на нощ-де си хапва, къде се гушкаме...  Wink
Виж целия пост
# 8
Щом не ти пречи, не се шашкай! Различни деца, различни периоди - нито има правила, нито гаранции. Моята спря да се буди за храна на 2 месеца. Но сега на почти 2 години, се буди в 4:00 и иска да си играем. Когато са пробивали зъби също се е будела и е мрънкала: кога за 2 минути, кога за час и трябва с нещо да се успокои: може да е вода, може да е гушкане, може да е игра.
Звучи малко гадно тази прогноза, ако не си си доспала, но наистина няма гаранции кога ще си отспиш  Tired
Виж целия пост
# 9
На 2 седмици беше.
Изчакай детето само да се откаже,какви са тези безумни предписания за 6- и 9-часови паузи.
и на мен ми се видя прекалено, затова и не го спазих
Божидарко спеше по цяла нощ до към 4 месец. От тогава до сега се буди по няколко пъти на нощ-де си хапва, къде се гушкаме...  Wink
това пък ме "зарадва" съвсем  Wink
Щом не ти пречи, не се шашкай! Различни деца, различни периоди - нито има правила, нито гаранции. Моята спря да се буди за храна на 2 месеца. Но сега на почти 2 години, се буди в 4:00 и иска да си играем. Когато са пробивали зъби също се е будела и е мрънкала: кога за 2 минути, кога за час и трябва с нещо да се успокои: може да е вода, може да е гушкане, може да е игра.
Звучи малко гадно тази прогноза, ако не си си доспала, но наистина няма гаранции кога ще си отспиш  Tired
и това  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
това, че педито ти е забранило да му даваш да яде, не значи, че той няма да се буди за вода или за биберон. малката ми дъщеря е на повече от 2 години и продължава все още да се буди. Не се шашкай- ще дойде момента и сам ще спре. И каката до късно се будеше- до към 3.....
...строго индивидуално е....
Виж целия пост
# 11
това, че педито ти е забранило да му даваш да яде, не значи, че той няма да се буди за вода или за биберон. малката ми дъщеря е на повече от 2 години и продължава все още да се буди. Не се шашкай- ще дойде момента и сам ще спре. И каката до късно се будеше- до към 3.....
...строго индивидуално е....
така е по принцип, но тя каза, че като не му давам храна, а водичка ще спре да се буди  newsm78 виждам обаче, че нейния метод не действа
то на теория всичко е много лесно
и мои колежки са ми казвали - че оставяли бебетата им да плачат и не ставали и те спрели да се будят Rolling Eyes
но аз не мога така
Виж целия пост
# 12
Валентинка всяка нощ се буди,къде да яде,къде са си играем,къде за смяна на памперса ooooh!
Виж целия пост
# 13
И аз ще те "зарадвам" - мойто все още се буди  Simple Smile Свиква се, няма страшно  Wink
Виж целия пост
# 14
Малки сте още! И на мен ми се иска да спим цяла нощ без прекъсване, ама на 5 месеца все още си ядем редовно по 2 пъти през нощта (ние сме изцяло на кърма), че понякога се буди и на всеки 3 часа. Вярно, че като беше на 2-3 седмици сам се отказа от нощното хранене и правеше едни паузи от по 7-8 часа, но това беше до към 3-ия месец, после пак си върнахме храненето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия