Новата седмица- 13/11 - 19/11- усмихнете се, направете прошка, оби4айте се!

  • 9 075
  • 295
Ето, 4е дойде и моят ред да отворя една седми4на тема. Колкото и слабо, а и мизерно у4астие да имах в досегашните седми4ни. Имах желание да направя нещо, което бях сигурна, 4е никога не бих направила. Вместо да се ка4а на ролери или да ско4а с парашут, аз избрах по-лесния вариант - да отворя и аз една седми4на тема, пък утре ще му мисля "защо" и "как стана".

Желая красива седмица на цялата аудитория! Радвайте се на последните есенни слън4еви лъ4и, събирайте цветните листа и си представяйте, 4е всяко жълто носи изненада, а всяко 4ервено - красива емоция. Радвайте се и на дъжда, той трябва да измие вси4ки лоши мисли, да пре4исти страховете ни и да доведе дъгата и онази миризма, която вси4ки познаваме. Есенно лято. Много топлина в сърцето, моми4ета! А когато навали сняг, посегнете към него, направете фигурка и я посветете на любимите ви! Правете го всеки ден! Защото това е най-важното. Да правиш фигурки от най-незна4ителните неща. Животът ни е поредица от фигурки, накрая остават 4увствата. Никога не спирайте да оби4ате! Това е моето послание.

И за да не ме изпревари някой, а и за да спре да бие така бързо моето болно сърце, ще спра да пиша и ще постна темата.
Виж целия пост
# 1
mystic,
Желая красива седмица на цялата аудитория! Радвайте се на последните есенни слън4еви лъ4и, събирайте цветните листа и си представяйте, 4е всяко жълто носи изненада, а всяко 4ервено - красива емоция. Радвайте се и на дъжда, той трябва да измие вси4ки лоши мисли, да пре4исти страховете ни и да доведе дъгата и онази миризма, която вси4ки познаваме. Есенно лято. Много топлина в сърцето, моми4ета! А когато навали сняг, посегнете към него, направете фигурка и я посветете на любимите ви! Правете го всеки ден! Защото това е най-важното. Да правиш фигурки от най-незна4ителните неща. Животът ни е поредица от фигурки, накрая остават 4увствата. Никога не спирайте да оби4ате! Това е моето послание.

Красиви и изпълнени с много смисъл думи.... наистина е много добро начало на седмицата...
Виж целия пост
# 2
http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4&mode=related&search



Прегръдка! Hug



http://www.freehugscampaign.com/
Виж целия пост
# 3
 Хайде, банда, да ни е честита новата седмична тема! Много и само хубави емоции ви пожелавам!

 Мистик, страхотно е клипчето!  HugСамо дето отначало ми стана тъжно, че никой не иска да го прегръща милия.  Grinning Надявам се всичко при вас е добре и няма да забягваш повече така!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Привет мили момичета! Липсвахте ми. С какви хубави думи ни посреща Мистик. Прегръдки и от мен за всички вас.  Hug
Звезди -   bouquet
Миналата седмица не успях да се включа, защото започнах пролетното чистене… Гледам, когато малката спи да изчистя я прозорец, я да подредя чекмедже, защото когато тя е около мен нищо не мога да свърша. Та така, на ден по лъжичка и кой знае кога ще приключа, ама пък и никой не ме гони – когато, тогава.
Няма да мога да изчета всичко написано, но от последната страничка виждам, че Тали е имала повод за празнуване. Желая ви още мноого години, изпълнени с щастие, любов и разбирателство!
Татяна, Миленката е толкова сладичка и пухкава! И ни водите по зъбки. Ние може да се похвалим само с две зъбчета. Избиха ни миналата седмица и двете едновременно.
Ами това е от мен за сега. Ще се постарая да съм по-активна тази седмица.
Лека и спорна.

Виж целия пост
# 5
...Желая красива седмица на цялата аудитория! Радвайте се на последните есенни слън4еви лъ4и, ...Радвайте се и на дъжда,...Много топлина в сърцето,...Никога не спирайте да оби4ате!...
Благодаря ти, Мистик! Това със сигурност ще е една от най- хубавите и ползотворни седмички, особено след Твоето послание! Hug
Лека, успешна и усмихната нова седмичка и от мен!
Виж целия пост
# 6


Добро утро, сладурки  Heart Eyes

След такова начАло на седмичната ни тема не ми се иска да пиШа ниЩо повечЕ, ами само да ви изпратя много  Hug

Мистик  Hug Hug Hug Всичките ти пожелания да стигнат и до теб. Бъди много Щастлива   bouquet
Виж целия пост
# 7
Потайниче, липсваш ми!
Не се крий и си излей чувствата!
Пожелавам на всички споделени мигове щастие  Hug
Виж целия пост
# 8
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
Мистик, страхотно е клипчето, благодаря   bouquet Hug
Тали, честита ви 10-та годинка   bouquet Hug Heart Eyes Още дььььььььььлги години да се обичате с любимия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нана, много е гадно с подстригването, нали?  Cry
Калида, още сьм на ра3делно меню, да, ама нещо не виждам ре3ултатите още  Confused все си мислех, че 3а 2 месеца ще има нещо  Confused
хубава седмица пожелавам на всички  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Здравейте мили мами   bouquet newsm51 wavey

Искам да ви пожелая хубава и усмихната нова седмица, много  txtloves  и споделени емоции hug

Виж целия пост
# 10
Здравейте Хубавици!Весела,успешна и изпълнена с положителни емоции седмица Ви пожелавам.
Виж целия пост
# 11
Прегръдка на Мистик за чудесното начало на темичката, благодаря ти от сърце!

И прегръдки на всички момичета , желая ви една прекрасна седмичка, изпълнена с много любов и топлина!  
Виж целия пост
# 12
4удесно на4ало на една ,надявам се ,плодотворна и Щастлива седмица за вси4ки ви  Hug

Благодаря за клип4ето,Мистик  Peace
Една голяма ,топла, приятелска прегръдка и за теб и се надявам да имаШ пове4е поводи да се усмихваШ в следваЩите дни  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Моми4ета,днес следобяд отивам на морфологи4на ехография и се надявам да успеем да видим пола на бебо4ето. Стискайте ми палци  Praynig
Освен това има надежда сестра ми да дойде за около две седмици на Коледа...Ох,не смея да се зарадвам оЩе  Blush
Виж целия пост
# 13
като видях клипчето с   Hug-ите и първата ми мисъл беше, че ако някой ме прегрне така на улицата в това състояние.. сигурно ще се разплача... от вълнение Heart Eyes Rolling Eyes


Пожелавам ви момичета седмица изпълнена с много


Rumyana, хубаво нещо е пролетта... след почистването, между разходките те чакамееее с много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Здравейте!

Мистик, радвам се, че се появи! Надявам се всичко да е наред с вас!
Чудесни думи за начало на седмицата.

Миленче, стискам палци днес прегледа да е успешен и да се види пола на бебето.  Peace
Ди Рока какво бебе иска? Момченце или момиченце?

  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия