пюре от тиква

  • 17 660
  • 24
Мами може ли да ми кажете как го приготвяте за бебетете ви?Ние сме на 4 и половина месеца и сме исключително на кърма,но от време на време давам по лъжичка две нови неща.Сега съм купила тиква и не зная как да я предложа.
Виж целия пост
# 1
Тиквата,поне аз,си я сварявах и после й добавях малко захарчица,за да не е съвсем безвкусна.Пасирах и давах.
Виж целия пост
# 2
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Виж целия пост
# 3
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Peaceможе да добавиш и мляко
Виж целия пост
# 4
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Можеш да добавиш и Малко АМ.
Виж целия пост
# 5
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Peaceможе да добавиш и мляко
И аз така  Peace
Виж целия пост
# 6
  Моето дете много обича тиква и всякакви пюрета, вкоито я има.И аз я варя и пасирам, може и без захар тя си е сладка.
Виж целия пост
# 7
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Можеш да добавиш и Малко АМ.
Peace
Виж целия пост
# 8
Сваряваш,пасираш,но без захар Peace!
Можеш да добавиш и Малко АМ.
newsm10
Виж целия пост
# 9
Аз я сварявам и пасирам/сега вече намачквам/.Не добавям нищо,тя си е достатъчно вкусна,но за захранване можеш да добавиш АМ или кърма.
Виж целия пост
# 10
Тиква + кърма= вкусно пюренце   chef По-добре без захар мисля и аз  bowuu
Виж целия пост
# 11
Тиква + кърма= вкусно пюренце   chef По-добре без захар мисля и аз  bowuu

 Peace
Виж целия пост
# 12
Режеш и белиш, сваряваш на пара, пасираш, добавяш малко кърма и е готова. Захар - НЕ, тиквата е достатъчно сладка. Бебоците я обожават.
По мое мнение още ви е рано за захранване.
Виж целия пост
# 13
Ако мога да се включа в темата ти, mama nely, за да не отварям нова.
Аз също съм решила да правя пюре от тиква (донесоха ми домашна), засега захранвам с купешко - тиква с ябълка, вече стигна до 1/2 пюре. Въпросът ми е - колко може да е максималното количество пюре на едно ядене. То е ясно, че трябва да се водим по детенце, но ми е интересно по колко мога да му давам на обедното хранене
Виж целия пост
# 14
Ако мога да се включа в темата ти, mama nely, за да не отварям нова.
Аз също съм решила да правя пюре от тиква (донесоха ми домашна), засега захранвам с купешко - тиква с ябълка, вече стигна до 1/2 пюре. Въпросът ми е - колко може да е максималното количество пюре на едно ядене. То е ясно, че трябва да се водим по детенце, но ми е интересно по колко мога да му давам на обедното хранене
На 5 м. можеш да дадеш 150 гр. или колкото мляко изпива. Моята дъщеря след като я захраних си изяждаше цяло пюре на едно хранене. Друг е въпроса, че плодово пюре не замества хранене, още по-малко обедното. Ако си захранила с морков или картов, можеш да давеш на обед в комбинация с тиква.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия