Смятате ли че,бремеността пречи на шофирането?

  • 2 411
  • 72
Вече съм в напреднала  preggo и се дразня моите близки като ми правят забележки от сорта че трябва да спирам да шофирам.Чуствам се добре в   car003 и не мисля така,при това доста внимавам.Има ли други момичета,като мен,или повечето се притесняват да  newsm01
Между другото сигурно и на бебето му харесва newsm30,че го возя,все рита Party
Виж целия пост
# 1
 Категорично не пречи! Аз също шофирах в напреднала бременност.

Между другото сигурно и на бебето му харесва newsm30,че го возя,все рита Party
Предполагам е така  Wink Моят син обожава да се вози.
Виж целия пост
# 2
По никакъв начин едното не пречи на другото!!!
Виж целия пост
# 3
Не мен ми се налагаше да карам кола до последно, дори и след термина (родих 10 дни по-късно). Вярно, че карах на кратки разстояния, но все пак си карах. Иначе не е препоръчително, това го знам от лекар.
Виж целия пост
# 4
Изобщо не пречи - след като се чувстваш добре и нямаш никакви неудобста, не виждам какъв е проблема. На мен ми казваха същите неща, докато накрая лекарят, който ми следи бременността не каза, че след като корема не ми опира във волана няма проблем да си шофирам.
Виж целия пост
# 5
И аз шофирах до последно, единствено влизането и излизането от колата ми бяха проблем накрая, самото каране-не Peace
Виж целия пост
# 6
Според мен не пречи по никакъв начин, може да си караш докато се чувстваш добре.
Виж целия пост
# 7
И аз шофирах до последно, единствено влизането и излизането от колата ми бяха проблем накрая, самото каране-не Peace
Точно тогава и аз изпитвам дискомфорт Blush,приличам на слон Laughing
Виж целия пост
# 8
На мен бременността не ми е пречила по никакъв начин.Шофирах си до последно.
Виж целия пост
# 9
Карах до 9 тия месец Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също карах до последния ден, и на мен ми правиха забележки ама кой слуша аз без колата съм вързана. И сега щерка ми умира да се вози. Peace
Виж целия пост
# 11
 и аз карах до последно,не съм се притеснявала ни най-малко,а забелешки от близките имаше,но кой да ги чуе Crazy.Малката много обича да се вози.
Виж целия пост
# 12
Щом се чувстваш добре зад волана няма причина да се отказваш от шофирането.Аз шофирах до последно и дори сама се закарах до болницата за да родя  Wink(разбира се, нямах още родилни болки).Единственото нещо е да гледаш да си спокойна и внимателна.Иначе и нашето мишле много обича да се вози.Късмет и леко раждане!
Виж целия пост
# 13
А пък при мен към осмия месец ми се забавиха реакциите.... В смисъл, че виждам , че си от Габрово, а в София това си е доста важно, защото движението е  #Crazy и аз сама си реших да не рискувам. Така че в деветия бях навигатор (не спирах да давам акъл как се кара)  Laughing
Виж целия пост
# 14
А пък при мен към осмия месец ми се забавиха реакциите.... В смисъл, че виждам , че си от Габрово, а в София това си е доста важно, защото движението е  #Crazy и аз сама си реших да не рискувам. Така че в деветия бях навигатор (не спирах да давам акъл как се кара)  Laughing

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия