Страх ли ви е от старостта?

  • 5 992
  • 99
В предвид скоро отминалият ми рожден ден,все повече се замислям за неусетно отминаващите години, за безгрижното детство,за бурните младежки дни ,за трепетите от онези неща случвали ни се за пръв път отминали ей така на един дъх.Как ли ще е след още 20 години ,а след 40... Страх ме е от старостта, а вас?
Виж целия пост
# 1
Да.
Виж целия пост
# 2
и мен много ме е страх и почти всеки ден се замислям как бързо времето лети.Ето,че вече сме на прага на една Нова Година,а все едно вчера празнувахме миналата година.Не искам да остарявам, искам ако може времето да спре за момент newsm45 smile3514 smile3511
Виж целия пост
# 3
ооохххх, много!
Виж целия пост
# 4
E, недейте така! Всяка възраст си има чар, винаги ще си останем млади, но не така хубави...
Виж целия пост
# 5
И питаш SadРазбира се че ме е страх,има такава закономерност,че когато трябва времето да минава бързо(искам вече да си гушкам бебчето)-хич не върви,а когато е най-сладко-лети.
Виж целия пост
# 6
Страх ме е ! И то много, не заради друго, а защото не искам да съм в тежест на никой  :pray

и като си представя, че и аз ще изкукуригам някой ден, тръпки ме побиват  Crazy
Виж целия пост
# 7
и мен много ме е страх и почти всеки ден се замислям как бързо времето лети.Ето,че вече сме на прага на една Нова Година,а все едно вчера празнувахме миналата година.Не искам да остарявам, искам ако може времето да спре за момент newsm45 smile3514 smile3511
Ужасно ме е страх!!!
Виж целия пост
# 8
Страх ме е и още как!!!! smile3506
Почти си помислих , че аз съм пуснала темата !
Виж целия пост
# 9
Да, страх ме е. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Не се страхувам от старостта, мисля, че досега съм изживяла пълноценно живота си и не страдам от носталгия по "отминалите дни". Колкото до старостта сигурна съм, че и тази възраст има своето очарование.
Dimi, аз не се боя, че ще бъда в тежест на някой когато остарея. Това е съвсем човешко. Възпитанието ми е такова, че не бих се почуствала неудобно, ако някой ден не мога сама да си избърша д-то.
Виж целия пост
# 11
Страшно много.................... Crazy
Какво може да направим.............. smile3514.,разбира се НИЩО ,неизбежно е............. newsm45..
Виж целия пост
# 12
Не, не ме е страх. Предполагам, че няма да ми хареса newsm78, но за страх и дума не може да става
Виж целия пост
# 13
Twisted Evil не е важно на колко си (за години не за ракии), а на колко се чувстваш  Peace
така че няма страшно всеки ще мине от там .......................
Виж целия пост
# 14
Не се страхувам от старостта. Това е нормалното развитие на нещата. Надявам се да мога да живея достойно и когато годинките напреднат  Peace и да намеря очарование в старостта. А може би и повече мъдрост  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия