Часовник от TCM

  • 4 626
  • 18
Здравейте момичета,

попаднах на една оферта за часовник от TCM. Ето това е страничката http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=25982&df=34613&dflid=3.
Всичко изглежда супеер, чак малко съмнително...
Та въпросът ми е дали вие  ползвали ли сте часовници с такава марка и какви са отзивите ви?
Предваритвлно благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Опитвах да използвам търсачката, но все показва, че сървърът е претоварен  Sad ... та затова реших да напиша нова тема.
Виж целия пост
# 2
Аз имам ТСМ часовник купен е за 3лв. не се учудвай на цената имаше разпродажба на такива които уж неработят.Купихме го то за 3 лв. решихме да пробваме - отворихме го наместихме му батерията и тръгна и работи не е спирал вече месеци!А и батерията му е Сони иначе механизма е същия като тези на Q&Q пише същото.
Виж целия пост
# 3
Имам го почти същия на ТСМ и за сега съм доволна,работи си без проблем.
Виж целия пост
# 4
И аз имам почти същия и още три мъжа ми и всичките работят нормално вече 3-4 г.
Виж целия пост
# 5
Супер, благодаря ви   Peace.,   bouquet
И последно : поръчвали ли сте от дадения сайт на TCM в dir.bg?
Виж целия пост
# 6
Моя не е от сайт, от магазин е  Wink
Виж целия пост
# 7
само да кажа, че цените на ТСМ-ските стоки са доста по-реални и поносими от атракцион-а.
Виж целия пост
# 8
Шани, то дори не е Атракциона. Това е сайт, чрез който продават стоки на TCM. Аз исках да ги питам, разни неща, ама те са посочили само e-mail, нищо повече  newsm78 . Та малко .... така с резерви подхождам, защото досега не съм пазарувала on-line.
Виж целия пост
# 9
Шани, то дори не е Атракциона. Това е сайт, чрез който продават стоки на TCM...

да, де. Аз нали точно това казах.
Виж целия пост
# 10
Хора, никой ли не е пазарувал от тоя сайт- http://tcm.dir.bg/_wm/basic/?df=34200&dflid=? newsm78
Виж целия пост
# 11
аз се опитах
ама каквото и да беше евтино го нямат налично
примерно степер за 41 лв.
този сайт не изглежда е пипан последните няколко месеца, и повечето от цените му май не са актуални
Виж целия пост
# 12
Шани, то дори не е Атракциона. Това е сайт, чрез който продават стоки на TCM...

да, де. Аз нали точно това казах.
по скоро някой е правил copy&paste от атракционна
текстовете където ги има са едно към едно с атракциона заедно с правописните грешки,
ама малко слаобоумно ми се струва системата за поръчки
Виж целия пост
# 13
Добре, addict, въобще как си конактува с тия хора? Аз исках да ги питам разни неща, да се консултирам ... и да ти кажа малко ми беше съмнително, че само това  е формата за контакт  newsm78.
 Май най-добрия вариант е да отида на място, за момента се сещам за 3 магазина. Този на Стамболийски, на Раковска и един на ул. Крум Попов, който ми е много близо.
Аз обаче незнам нито работно време, нито телефон да попитам за това  Confused
А снощи четох тук из форума доста положителни отзиви за стоките на TCM и ме заинтригуваха.
Виж целия пост
# 14
В Англия тези часовници ги продават по два в кутия (мъжки и дамски) за 1 лира (около 3 лева), какво се чудиш на цената, аз не бих си купила Майка ми и баща ми са там и постоянно ми изпращат такива неща за подъръци Mr. Green (евтино и хубаво) В къщи имам такива 5 комплекта и още разни други неща, но пък идват празници и стават за подарък на някой (непознат), който ти е направил някаква услуга (например касиерката в пощата Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия