офис голф

  • 863
  • 10
Спешно ми трябва да купя за подарък офис голф. С търсачката намерих само в Gift.BG. Много ще съм благодарна, ако някой ми каже магазин в който се продава тази игра.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Мъжа ми е генерален менажер на Голф клуб за БГ,питах го,в момента нямат в магазина,но ще направя вси4ко възможно да ти намеря!Обади ми се на GSM 0898662801-Дияна!
Виж целия пост
# 2
Спешно ми трябва да купя за подарък офис голф. С търсачката намерих само в Gift.BG. Много ще съм благодарна, ако някой ми каже магазин в който се продава тази игра.
А този в сайта какво му е, че след 7 дни шефа ми има РД и мислихме този да купуваме Peace
Виж целия пост
# 3
Нищо му няма на този в сайта, но исках да сравня цени. Не обичам да купувам първото срещнато  Grinning
Виж целия пост
# 4
Нищо му няма на този в сайта, но исках да сравня цени. Не обичам да купувам първото срещнато  Grinning
Ако имаш възможност отиди до Равно поле -където е игрището!Там в магазина ако не намериш това  което търсиш то поне ще полу4иш информация за цени!Дано съм ти помогнал Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ако имаш възможност отиди до Равно поле -където е игрището!Там в магазина ако не намериш това  което търсиш то поне ще полу4иш информация за цени!Дано съм ти помогнал Simple Smile
[/quote]
Благодаря ти, но търся нещо в София. До Равно поле няма как да отида с това малкото.
Виж целия пост
# 6
Аз лятото поръчах такъв комплект от gift.bg  и два дена след това видях да ги продават в едно магазинче на Графа с 30 лв по-евтино Twisted Evil   Ако още не си поръчала, магазинчето се намира до Макдоналдс/ на Витошка и Графа/...но пак да кажа, това беше лятото
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти много.   bouquet Не е късно, рожденият ден е утре. Днес изпратих брат ми да го купи, но се оказа, че не е съвсем същият като в gift.bg, по-простичък е. Дано да му хареса.
Виж целия пост
# 8
дано да му е харесал  Simple Smile радвам се че помогнах Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Нищо му няма на този в сайта, но исках да сравня цени. Не обичам да купувам първото срещнато  Grinning
Ако имаш възможност отиди до Равно поле -където е игрището!Там в магазина ако не намериш това  което търсиш то поне ще полу4иш информация за цени!Дано съм ти помогнал Simple Smile

А има ли обяснения как се играе?
Виж целия пост
# 10
www.minigolf-bg.com
Има изработени специални пътеки за офиса, където топчето се връща само
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия