И за тая ли сълзи и сополи ще се леят?

  • 1 722
  • 19
http://news.ibox.bg/news/id_1420471553
Виж целия пост
# 1
http://news.ibox.bg/news/id_1367374731      Cry
Виж целия пост
# 2
Всеки има право да рони сълзи и да духа сополи за каквото си иска.
Виж целия пост
# 3
Тия хора се побъркаха #Crazy newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Да ти кажа честно по има смисъл за това да роним сълзи, отколкото за бана на нЕкои потребители. Тъй мисля!
Виж целия пост
# 5
Даааа, заглавието на темата е тъпичко...
Нямам думи  Sick
Виж целия пост
# 6
10 минути изгубено време да влизам в тема с подвеждащо заглавие Sick
Виж целия пост
# 7
Да ви кажа, май назрява момента да се отвори подфорум " Криминални", след зачестилите случаи на споделяне на криминалните хроники и битови драми.
Едва се поокопитихме от случая на Даниел,вчера случай на малтретирана бивша съпруга, днес това.

Идват ми доста вече  Sick

Също съм съгласна hey_ya.
Виж целия пост
# 8
Вие прочетохте ли изобщо за какво става дума - каката е инсценирала отвличането си!
Виж целия пост
# 9
Вие прочетохте ли изобщо за какво става дума - каката е инсценирала отвличането си!

E, и?
Виж целия пост
# 10
А ТИ прочете ли внимателно?
Преживяла е катастрофа, загубила е детето си... Чудно ли е, че не е с всичкия си?  newsm78
За съжаление, докато в България се подценява квалифицираната психологическа и психиатрична помощ, случаите на хора с психически отклонения ще расте лавинообразно...  Stop
Виж целия пост
# 11
Тя ще си понесе последствията!Защо пък да роним сълзи?
Виж целия пост
# 12
Аз явно не съм от емоционалните... Може пък да имам нужда от психиатрична помощ...
Но честно казано и на мен ми писва от всичките сълзливи теми напоследък. Драми, драми. Народък обича да реве...
Някои не знаят явно, други начини за разтоварване на емоциите си. Жалко...
Виж целия пост
# 13
Вие прочетохте ли изобщо за какво става дума - каката е инсценирала отвличането си!
Аз явно не съм от емоционалните... Може пък да имам нужда от психиатрична помощ...
Но честно казано и на мен ми писва от всичките сълзливи теми напоследък. Драми, драми. Народък обича да реве...
Някои не знаят явно, други начини за разтоварване на емоциите си. Жалко...


А на мен пък яко ми писва да ми четат морал, да ми обясняват кои точно семейни и религиозни ценности трябва да тача и по кои изчадия да плюя, за кой да рева и за кой да викам Ура.

Аман.
Виж целия пост
# 14
Ех, и да споделиш не става...
Вчера имаше точно тема, четене на морал от Пипи67. Звучеше точно като на комсомолско събрание...

Нали не сме оВце...
Има и ревящи, има и студенокръвни...

Аман, да. Най-вече от драми  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия