нямам думи

  • 2 367
  • 53
Мили мами,искам да споделя какво ми се случи и да чуя вашето мнение.Вчера влязох в 9месец според стриктните изчисления във връзка с датата на последния мензис.По-предния ден влязох в болница с контракции и започнала да се изглажда шийка на матката(обясниха ми,че започва раждане),но решиха да го спрат за да узреел плода още(а той вървеше по показатели с 10 дни напред).Аз се усамних и поисках да ми се обясни.В крайна сметка стана ясно,че 5дни ще задържат раждането(така взимат пари по една клинична пътека),а след това ще раждам.Биха ми инжекции 2дни преди да се усетя накъде вървят нещата(оставаха още 3дни да ме тъпчат с препарати,изглаждащи гладката мускулатура,но аз си тръгнах).Обясниха ми,че ако си тръгна подлагам на риск бебето-казаха,че в началото на 9 месец се раждат най-проблемните бебета.А аз питам с още 3дни инжекции,които правят матката и бебето като отпуснати торби, не го ли подлагам на риск?Питах като свършат тези инжекции и пак започне родилна дейност пак ли ще я спрат.Казаха не, защото нямат право да повтарят клиничната пътека и тогава ще раждам.С още 3дни и една дузина инжекции щеше ли да съзрее бебето(сеге е3кг.-и това е начало на 9месец-мисля,че не са лоши килограми нали и още повече щом е тръгнала нормална родова дейност-всичко както си е последователно без някакви проблеми).Какво мислите мили мами?
Виж целия пост
# 1
просто наистина съм безмълвна-само се моля  Praynig всичко да мине добре и да се похвалиш с едно здраво бебе и леко раждане.Успех мила,а тези доктори са за  #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Коя дата ти е терминът?
Виж целия пост
# 3
ХХхммм....  newsm78
аз родих на третия ден от деветия месец - 27 дни преди термин, бебето беше 2.750кг, 47см. момиче, да ми е жива и здрава!
за пръв път чувам за тази пътека, и на мен не са ми задържали раждането
 #Cussing out
как е възможно такова нещо, чудя се
Виж целия пост
# 4
Доколкото знам влезе ли се в 9 месец,няма какво да попречи на едно нормално раждане с едно още по-нормално бебче.Стискам палци да е така!
Виж целия пост
# 5
Добре си направила, че си си тръгнала.Тия "доктори" са за убиване, как може да има такива хора не знам...думя нямам и аз
Дано всичко да мине без проблеми като тръгнеш да раждаш!!!
П.П.Аз бих сменила болницата или поне екипа
Виж целия пост
# 6
Добре си направила, че си си тръгнала.Тия "доктори" са за убиване, как може да има такива хора не знам...думя нямам и аз
Дано всичко да мине без проблеми като тръгнеш да раждаш!!!
П.П.Аз бих сменила болницата или поне екипа
PeaceНаистина са за #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На тебе мила ти пожелавам леко и безпроблемно раждане и да си гушкаш здраво и прекрасно детенце  bouquet
Виж целия пост
# 7
Не мога да повярвам какви "лекари" има #Crazy.
Добре, че си си тръгнала.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждано и здраво бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Наистина явно всичко е за пари newsm78,дано всичко мине скоро и успешно!Защо не пробваш в друга болница?
Виж целия пост
# 9
така и ще направя-като отново тръгне работата ще отида в друга болница.БЛагодаря ви за мненията!!!
Виж целия пост
# 10
И аз те подкрепям в решението ти да си тръгнеш и смени болницата, ако можеш. Ей , ужасни хора има  #2gunfire
Виж целия пост
# 11
Нямам думи Twisted Evil, какъв ужас!
Мога само да ти пожелая
Леко раждане Hug
И дано скоро да ни зарадваш с едно здраво бебече Peace
Виж целия пост
# 12
Пожелавам ти като настъпи момента на раждането да мине всичко леко и бързо .За първи път чувам ,че бебетата родени в началото на девети месец са проблемни .Защо ? Thinking
Виж целия пост
# 13
мисля, че не си лекар, а коментираш много надъхано нещау които не разбираш.
Като майка на недоносени деца, мога да ти кажа, че ВСЕКИ ден в утробата е от значение.

Какви контракции си имала и какво изглаждане е много неясно. Щом се поддават на контрол с лекарствау никакво раждане не е започнало.
Виж целия пост
# 14
Пожелавам ти като настъпи момента на раждането да мине всичко леко и бързо .За първи път чувам ,че бебетата родени в началото на девети месец са проблемни .Защо ? Thinking

и аз чувам такова нещо за първи път???  newsm78
аз родих първата седмица на деветия месец - 3250 - живо и здраво бебче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия