"Клуб" на живеещите при свекито

  • 3 089
  • 61
Макар че сигурно темата е до болка позната и втръснала на всички, на мен ми се ще да се поразтушим тук в оплюване, мърморене, а защо не и хвалби по адрес на свекитата, при които сме принудени (или не) да живеем
Виж целия пост
# 1
Айде, първа писта аз. Да подчертая - откакто ние - аз и мъжа ми купихме от държавата техния апартамент, всъщност свекърва ми живее при нас. И тя не е проблем, защото е много свестна и готина жена, както много пъти съм го казвала тук.

Проблема е "свекъра ми". Пиша го в кавички, защото той нито е женен за майката на мъжа ми, нито даже се води по адрес у нас. Признавам, че ни помага малко с пари, но е толкова досаден, че понякога ме подлудява.

Искам да имам наистина мой апартамент. Но просто не виждам как и кога!
Виж целия пост
# 2
Ние също живеем с тях , но мога само да ги / я / хваля. Страхотни хора .   bouquet
Виж целия пост
# 3
На моята й хлопа дъската, и мъжО й го призна вчера. Чакам с нетърпение да се преместим на горния етаж, че сега сме с общ бойлер, а тя не го пуска. Кара само на студена вода за да прави икономии #Crazy И то не защото няма пари (получават си наеми), а просто защото трябва да се пести Crazy Нищо, че делим сметките... Трябвало да се къпем 1 в седмицата ooooh! Как можеш да говориш с такъв човек?! Tired
Виж целия пост
# 4
    Имала съм много проблеми с Нея,но сега по-хубава от нея няма,защото ми гледа малката дъщеря.Аз ходя на работа.Друг път ще се оплаквам от нея WinkЖивеем под един покрив,но на нашият етаж всички сметки са отделно.
Виж целия пост
# 5
айде и аз да се запиша в клуба. Живеем на отделни етажи в една къща. Макар и с отделни домакинсва, ние на практика сме заедно. Няма да се оплаквам тук, нито ще я хваля...
Виж целия пост
# 6
Само като видях заглавието се сетих,че за нея става въпрос...за свекито и от любопитство влезнах да видя,познала ли съм.Иначе за протокола,не живея с нея!
Виж целия пост
# 7
Ох , РЕНИ много съжалявам,че имаш такива свекърва,наистина е много гадно Shocked Sick  Но вие с мъжа ти си дръжте на своето и не й се връзваите. Сигурна съм,че ще се справите  Peace Най-хубавото е той  да те подкрепя и да се разбирате   loveuuu
По въпроса дали се разбирам със свекърва си мога да кажа , че засега отношенията ни са добри. Може би защото не общуваме много ,макар че живеем от няколко месеца при тях , а с половинката сме заедно вече повече от 5 години. Пък и те не са от много общителните и поне засега не се месят и не си налагат мнението и т.н. За сега мога само да ги похваля.  newsm03
Виж целия пост
# 8
Започнах темата, защото дори мъж ми не ми понася мърморенето. Иначе ме подкрепя, но изглежда му е омръзнало да ме слуша. Моята свекърва е от добрите свекърви. Но от прекалено добрите - нали знаете, прекалено хубаво не е на хубаво. Тя никога не мисли за себе си - единствено за другите, а от това следва, че непрекъснато дава съвети, от което ми е дошло до няма да казвам къде, защото е малко #Cussing out. Като че ли аз не съм достатъчно добра майка и не мога да си гледам детето. Та такива работи. Но какво да се прави - търпя си и се надявам, че скоро ще се разделим двете семейства Praynig.
Виж целия пост
# 9
  Голяма мъка е и при мен.Живеем заедно едно домакинство, незнам дали в този живот ще имаме наше жилище...
Виж целия пост
# 10
До преди година и аз бях член на вашия "клуб". Добре, че вече не съм Mr. Green Моята свекърва е много критична към мен. Още от вратат влиза с кусура на устата:"Там виси паяжина, тук има петно, това защо си го сложила тук, а не там, манджата ти е солена и т.н." Край нямат просто.
Виж целия пост
# 11
 Записвам се и аз. До момента моята е само за хвалба.
Виж целия пост
# 12
И аз се разписвам - в една къща, на отделни етажи. Както всичко в живота и при нея нещата не са само черни и бели - ама пусто като ме мъчи това , че не мога всичко да си казвам, когато и както аз си искам и за това черното изглежда повече. Е, няма да си станем "много близки", точно заради това. Майката си е майка.Аз така го разбирам. Просто хората са различни по света...
Виж целия пост
# 13
не живеем заедно, но живеят много близо до нас.
Днес се оплаках от нея на мъжа ми, а той каза:АА значи вече е здрава, щом почна пак старата песен. И той си я знае, че е мърморана, но е много добричка иначе , много си ни гледа и глезка.
Виж целия пост
# 14
И аз се записвам ,който живее с такъв екземпляр само той може да разбере за какво става на въпрос ,макар 4е от време на време си има своите предимства ,но това е много рядко Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия