Как решихте да имате дете?

  • 2 828
  • 32
Интересно ми е, понеже съм лаик така да се каже, в тази област ... как се решихте на тази стъпка ... аз винаги съм си мислел, че ще ми е много трудно да взема решението да имам дете ... винаги ще ми се върти в главата мисълта, че още не съм готов, че може да сгреша ... знам ли ... споделете:) newsm78
Виж целия пост
# 1
със сърцето решихме, не е от разума.
Виж целия пост
# 2
Ох, аз, да ти се оплача, хич не бях готова, нито решение бях взимала. Ама ходя си веднъж из градината сред зелето, навеждам се да взема една зелка за салата, а вътре - хоп! - бебе. Мое било. Ми кво да правя - взех го и на, сега съм майка. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Влюбих се Heart Eyes
Омъжих се  bowuu
мина година - прекрасна година Crazy
започна да ни липсва нещо и решихме , че е време Hug
Виж целия пост
# 4
И нас ни беше страх, съвсем нормално е, отлагахме, отлагахме и като си дадохме сметка, че идеалното (пари, време, жилище, спокойствие, кариера, осигуреност и готовност за дете) никога няма да ни сполети, като си дадохме сметка, че той е на 34, а аз на 30, решихме да не отлагаме повече и се гмурнахме  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ох, аз, да ти се оплача, хич не бях готова, нито решение бях взимала. Ама ходя си веднъж из градината сред зелето, навеждам се да взема една зелка за салата, а вътре - хоп! - бебе. Мое било. Ми кво да правя - взех го и на, сега съм майка. Mr. Green

Мерси, а аз питах сериозно Sad
Просто наистина ми е супер интересно ... и трудно ... и не знам Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Еее, не се разстройвай Mr. Green

Ако сериозно - от известно време преди да среща мъжа си си правех планове да имам дете едва след като си завърпа образованието. Тъй че така се наредиха нещата - мъж, семестриално завършила - бебе - диплома (последните две трябваше да са в обратен ред, ама...).
Защото професията ми е такава, че или трябваше да имам дете преди да почна работа, или няколко години поне да отхвърля, преди да имам дете.
Виж целия пост
# 7
Ами аз няколко пъти съм писала по въпроса. Не аз реших- мъжа ми реши и двата пъти.
Виж целия пост
# 8
Напий се. Това е един от пътищата.
Виж целия пост
# 9
Чрез семейно планиране.
Виж целия пост
# 10
Мъжът ми каза, дай да пробваме веднъж без презервиатив и аз с целия си акъл се навих  hahaha викам си, то от веднъж няма да стане Naughty не съжалявам  Blush
Виж целия пост
# 11
отлагахме, отлагахме и като си дадохме сметка, че идеалното (пари, време, жилище, спокойствие, кариера, осигуреност и готовност за дете) никога няма да ни сполети
Мда, тук съм много съгласна с Блонди.
Никога няма да имаш всички идеални фактори накуп.
Това да не ти е като в оная реклама на Blend-a-med, където с безгрижна усмивка отмятат 7те признака на здравите зъби Laughing
А за това дали си готов... Всички ние се учим в движение.
Едва ли някой тук би могъл да се похвали, че бил напълно подготвен и с готови отговори на всичките си питанки, когато е създал дете.
Важното е да има любов и желание.
Виж целия пост
# 12
Не сме отлагали, така се разбрахме още като се събрахме  Blush и за късмет всички стана...
По план график - желано и от двама ни Wink Grinning
Виж целия пост
# 13
Напий се. Това е един от пътищата.


Да, при нас точно така стана. Аз не бях решавала нищо.

Сега обаче даже се замислям за второ, то ще бъде малко по-планувано.
Виж целия пост
# 14
не съм решавала-то просто се появи baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия