бихте ли ...?

  • 1 583
  • 34
Бихте ли подарили поучителен подарък?
Ако някой ви е наранил много и въпреки това трябва да отидете на празника му какъв подарък бихте избрали?
Не става дума за отмъщение или гаден подарък, а за нещо, което ще накара човека да разбере, че много ви е наранил и да го накара да не го прави отново..
Виж целия пост
# 1
Не.
Виж целия пост
# 2
Ако много ме е наранил, не знам коя земна сила би ме завлякла на празника му.
По приницп не бих му подарила такъв подарък, НО ако от това ще ми олекне - да, бих го направила, така и така нямам какво повече да губя.
Виж целия пост
# 3
Не. Имам си уста и лоши маниери.

Иначе, малко в страни от темата, но подарих преди две години за РД на най-добрата ми приятелка кантарче. Беше станала 100 и кусур кила. Ефект имаше.
Виж целия пост
# 4
Не. Не бих.
Ако някой ме е наранил, изобщо не би получил подарък от мен.
Виж целия пост
# 5
И още как ... на съседката и подарих пепелник, защото ми тръскаше на терасата и си хвърляше фасовете на същото място ... ефект нулев ... даже ми каза: "Мерси за подаръка"
Виж целия пост
# 6
Да. На една дама съм решила да й подаря огледало.
Виж целия пост
# 7
Не, не бих го направила.
Ако се усети това ще й развали празника.
Разбирам ,че си огорчена, но можеш да намериш подходящ
начин и момент да й го кажеш.
Виж целия пост
# 8
Разширявам въпроса - изчерпали сте лошото си поведение и остър език, официално сте простили но още ви боли...  държите на този човек и не сте го задраскали от жителите на планетата.. Нещо повече - обичате го, говоря за мъж!
Това което ми се върти в главата за подарък е луксозен, почти като бижу нож. С посланието да не го използва никога за забавление, а само когато реши да убива ...
Виж целия пост
# 9
Подаръкът е знак на уважение, обич....в краен случай на етикет.
За мен лично е недопустимо да бъде използван с друга от изброените цели.....
Да, той може да съдържа някаква символика, както да бъде сам по себе си от типа - практични подаръци, но в никакъв случай не мога да го свържа с назидание.
С две думи , как беше....господ е дал на човек дар слово и мисъл да ги ползва по предназначение.
Бих приложила  тях да изразя каквото чувствам и мисля, а подаръка: той е от сърце или по - добре без него  Peace
Виж целия пост
# 10
...говоря за мъж...

Още по-зле Close.

Все пак зависи от ситуацията, от държанието му като цяло към теб - ти най-добре си знаеш какво е то. Ако ни запознаеш със случая може да ти дадем по-добри съвети.
Виж целия пост
# 11
Абсолютно напразни усилия са това. Ако въобще човекът се светне, че това е поучителен подарък, най- много да му стане супер досадно. Никой не обича да го поучават, а мъжете многооого мразят да им се напомнят грешките.

Ако искаш да си го върнеш, не мисля, че това е начинът.
Виж целия пост
# 12
Разширявам въпроса - изчерпали сте лошото си поведение и остър език, официално сте простили но още ви боли...  държите на този човек и не сте го задраскали от жителите на планетата.. Нещо повече - обичате го, говоря за мъж!
Това което ми се върти в главата за подарък е луксозен, почти като бижу нож. С посланието да не го използва никога за забавление, а само когато реши да убива ...

Нож не се подарява! /Специалистките по суеверията ще ти го кажат/ Wink
Нещо много засукано стана положението.....хем говорим за заличаване от лицето на земята, хем за любов.... newsm78
Много чувства много нещо !;-) 
Абе не ги разбирам много нещата, ама  как би се забавлявал човек с нож? newsm78
На мен ( прости ме за невежеството) първата и единствената асоциация която ми възниква в представите е Иван Звездев в сутрешният блок...този човек наистина се забавлява с ножа , независимо какво реже с него ! Peace
Виж целия пост
# 13
Разширявам въпроса - изчерпали сте лошото си поведение и остър език, официално сте простили но още ви боли...  държите на този човек и не сте го задраскали от жителите на планетата.. Нещо повече - обичате го, говоря за мъж!
Това което ми се върти в главата за подарък е луксозен, почти като бижу нож. С посланието да не го използва никога за забавление, а само когато реши да убива ...

Страх ме хвана. Теб не?
Ножове, убийства... пишеш, не е за забавление.
Това е добра новина.  ooooh!
Виж целия пост
# 14

Страх ме хвана. Теб не?
Ножове, убийства... пишеш, не е за забавление.
Това е добра новина.  ooooh!
Смисъла на посланието явно е сложен... естествено, че не иде реч за убийства, иде реч, че от играчка става плачка и, че не бива да се играе, не бива да се забавлява с неща, които могат да нараняват и "убиват". Когато бях малка веднъж си играех ножа за рязане на хляб - размахвах го насам-натам и се кефех на свистящия звук. Баба ми ми се скара и каза, че навсякъде около нас живеят елфите - тези невидими приказни герои. И че когато си играя така с ножа без да искам аз наранявам и убивам елфите. Та това е смисъла - не си играй с нещо което може да нарани някого или дори да го "убие". Убиването навсякъде където съм го споменала е в преносен смисъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия