Бихте ли хранили с чужда кърма?

  • 906
  • 17
Интересува ме дали все още съществуват банки за майчина кърма?Вие бихте ли хранили детето си с чужда кърма,при положение че не знаете как се е хранела дарителката,здавословните й навици и при какви условия е взета кърмата?Или е по-добре АМ?
 
Виж целия пост
# 1
Това е само анкета,т.к.бях пуснала друга тема със същия въпрос.
Виж целия пост
# 2
Бих използвала чужда кърма при здр.проблем на детето. На мои познати детето получи някакви кожни обриви около 3мес, непосредствено след като майката спря да го кърми. и до сега не мога да разбера защо не му купуваха кърма вместо Фризопеп след като е ясно, че то няма АБКМ.
Виж целия пост
# 3
Не Naughty
Виж целия пост
# 4
Това е само анкета,т.к.бях пуснала друга тема със същия въпрос.

пусни си анкетата в другата тема
Виж целия пост
# 5
Отговорих с не, но едвали мога да бъда токова категорична  newsm78
Виж целия пост
# 6
Аз отговорих с да Grinning
Виж целия пост
# 7
Не-така отговорих и в предната тема.
Виж целия пост
# 8
Да , стига да е от банка за кърма. Все пак здравето на детето ми е на първо място.
Виж целия пост
# 9
Да,ако по някаква причина не мога да го кърмя,тогава бих се възползвала от услугите на банката за кърма.
Виж целия пост
# 10
не
Виж целия пост
# 11
Не, тази идея не ми допада. Че какво му има толкова на АМ?
Виж целия пост
# 12
Тъй като не отговорих в миналата тема ще го направя тук . Попринцип мисля,че не бих...но Вики отказа рано-рано АМ (на 7 мес и нещо) и една приятелка имаше много кърма и я замразяваше- щях да и давам от нея,но така и не се получи...така,че зависи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Не...
Виж целия пост
# 14
Въпреки изследванията някак си не мога да се доверя и на банката за кърма Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия