Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 720
  • 511

Анкета

Кои ще излязат в понеделник?

Опции:

Предишна тема
Виж целия пост
# 1
Е, Светлана си отиде. Честно казано, мислех, че ще изгонят Пеньо.
Виж целия пост
# 2
чудесно, тя няма повече работа в къщата. Достатъчно намаза.
Виж целия пост
# 3
а, мерси за поканата в новата тема.

Светлана правилно казо приди време, че е получила товау за каквото е влязла в къщата.
С какво е по-различна от другите, че да си иде с подаръци за над 10 бона #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Аз пък не виждам някои кого ще повлекат образно казано. Лиляна например остана сама след излизанто на Светла. Боян също не го виждам, всъщност него изобщо не го виждам.
Виж целия пост
# 5
Е, Светлана си отиде. Честно казано, мислех, че ще изгонят Пеньо.

Аз исках него да го изгонят. Напоследък адски ме дразни.  Close
Виж целия пост
# 6
     Аз пък тази вечер супер се подразних като чух "Ми Светлана не дава добър пример"... Сякаш Пеньо е за подражание  Sick
Виж целия пост
# 7
Светланa...
С какво е по-различна от другите, че да си иде с подаръци за над 10 бона #Cussing out
  Нещо съм изтървала newsm78,кви 10 бона Shocked?
Виж целия пост
# 8
Определено мен Пеньо ме дразни повече. Горкичкият той, бедната жертва на всякакви несправедливости. Какви 10 бона наистина?
Виж целия пост
# 9
Какви са тия щедри подаръци-10бона
Виж целия пост
# 10
ох,така се радвам че излезе тая светлана! Twisted Evilайде сега и пенка да се маха!
много ми хареса стела как говореше за светлана-абсоютно моето мнение изрази за тази личност!
Виж целия пост
# 11
     Борислав как се беше намърдал до бащата на Лилито  hahaha
Виж целия пост
# 12
Да нямате в предвид под формата на вещи за детенцето ,плюс раждането и стволовите клетки  newsm78
Виж целия пост
# 13
Е как какви 10 бона?
Колички, молички, замразяване, отмразяване....
Виж целия пост
# 14
ох,така се радвам че излезе тая светлана! Twisted Evilайде сега и пенка да се маха!
много ми хареса стела как говореше за светлана-абсоютно моето мнение изрази за тази личност!

 Не гонете Пеньо, защото Вили ще пострада! Никой няма да иска да му бъде приятел, Вили нали е добра и наивна ще се съгласи ,без да знае условието за номинациите и ще пострада без вина - виновна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия