Едно въпросче (35г.с - болки)

  • 2 137
  • 24
Здравейте искам да попитам имам едни болки все едно ще ми идва мензиса и преди ги имах но сега са по силни бременна съм в 35г.с,вчера като бях легнала на лявата стана усетих едни като газове и преминаваха от корема към влагалището и самото влагалище ме болеше ,има ли си някоя на представа на какво се дължи това Rolling Eyes

Виж целия пост
# 1
дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 
Виж целия пост
# 2
Олелееееееее newsm78,и при мен се появява нещо такова
само че с леки бодежи,малко ме е страх #Crazy
Виж целия пост
# 3
Аз също имах такива болки в края на бременността. Обясниха ми, че са вид контракции и се появяват известно време преди раждането Hug
Виж целия пост
# 4
и аз имам бодежи и все едно ще ми идва,на какво ли се дължи newsm78 и аз съм в 35г.с
Виж целия пост
# 5
Ами най - вероятно подготвителни контракции, бебето и тялото ти се подготвят за предстоящото раждане.
Виж целия пост
# 6
Ох и аз имам същите-само че придружени и с леки болки в кръста-ранооооо е ощеее  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Подготвително контракции.Питайте докторите,може да ви поизпишат нещо за пиене-Магнерот и т.н.
Виж целия пост
# 8
Да нормално е,не се тревожи, при мен болката идваше от многото натоварване на таза,бебчето вече е порастнало и напомня за себе си с все още скромните си килограми.  Peace
Виж целия пост
# 9
И аz бях така, момичета.. Това са тия подготвителни контракции както вече ви обясниха по горе бебенцето се смъква все по ниско като подготовка zа раждането.МОже да питате докито zа сигурност, но няма страшно...
Виж целия пост
# 10
Мисля ,че това са подготвителни контракции.
Виж целия пост
# 11
I pri men e taka.Ot edna sedmica imam wseki den  kato leki menstrualni bolki..Maj nqma da do4akam termina mi dekemwri.. Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Vessito и аз си мисля че няма да дочака  декември до термина си,даже моита приятелка ме базика днес сигорно ще родиш по рано,пък днес най ме боли ту през 10 минути ту през 30 или 40 минути дано само дане се засилят тея гадни болки .


Виж целия пост
# 13
Мисля ,че това са подготвителни контракции.
И аз съм на същото мнение.Питай и гинеколога си за по-голямо успокоение.
Виж целия пост
# 14
дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 
Подготвителни контракции. Консултирай се с наблюдаващия те лекар!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия