Питанка (преваряване на вода в микровълнова)

  • 1 796
  • 28
Някой изварявал ли е водата или чайчето на бебето в микровълнова? Много по-лесно и бързо ме се струва, ама дали се стерилизира и.....абе въпроса ми е дали е подходящо? Confused: Confused: Confused: Confused: Confused:
Виж целия пост
# 1
Да- става.  Дори има такива стерилизатори, които работят на този принцип
Виж целия пост
# 2
Преварявам водата винаги първо на котлона, но преди всяка употреба я загрявам в микровълновата.
Виж целия пост
# 3
За водичката - ДА! Но за чая НЕ- на котлона! Но защо да не става.
Виж целия пост
# 4
Аз си преварявам водата на котлона, не ми пречи.
Преварявам повечко и пълня една-две от големите бебешки шишета и имам за цял ден, така ми се налага да преварявам вода преди да легнем вечерта и ми е много по лесно  Peace
Виж целия пост
# 5
Водата я преварявах винаги на котлона, но използвах стерилизатор за микровълнова.
Виж целия пост
# 6
Преварявам вода за кашата-само на котлона.За да е леко топличка я слагам за малко в микровелето преди приготвянето на кашата.
Виж целия пост
# 7
Преварявам водата винаги първо на котлона, но преди всяка употреба я загрявам в микровълновата.
И аз така правя.
Виж целия пост
# 8
Според моята педиатърка водата не се преварява в микровълнова, аз съм преварявала винаги на котлон.
Виж целия пост
# 9
Аз преварявам на котлона и след това я слагам в термос+напълвам и едно шише за студена.Случвало ми се е и да претоплям в микровълновата.
Виж целия пост
# 10
Използвам микровълновата най рационално и за преваряване на водата и за приготвянето на храната.
Виж целия пост
# 11
Аз само така му я преварявам - няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Аз изваравям на котлона, но като се замисля, че то и в микровълновата щом завира, значи достига определената температура. Друг е въпросът дали микровълните, които преминават са вредни или не.  Ползвам микровълнова за претопляне на пюрета и вода, а може би щом за това се ползва, би трябвало да се ползва и за преваряване newsm78.
Виж целия пост
# 13
нищо им няма на микровълните, това са легенди...поне според физиците и химиците, не са вредни....Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Използвам микровълновата най рационално и за преваряване на водата и за приготвянето на храната.
Peace
И за двете си деца съм преварявала вода, притопляла храна и стерилизирала неща на микровълновата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия