Някой пил ли е Липо 6???

  • 903
  • 3
Здравейте:)
Скоро чух за този медикамент,но знам само ,че действието му е подобно на това на л-карнитина.Някои от вас ползвал ли го е?Колко струва?Има ли ефект?
Благодаря предварително
  bouquet
Виж целия пост
# 1
И аз отдавна му се каня,но ме спира това ,4е действа като фет бърнър,ох как го написах...а на мен не ми се иска да  се изпотявам по всяко време на деня..ина4е е 29$ тука,не е скъпо./за тук/
Виж целия пост
# 2
Не съм ползвала,но според мен си вземи ел-карнитин  Peace  ако твърдо си ришила да пиеш фет-бърнър.Поне за него има мнения и препоръки бол из нета и повечето мнения са положителни,по-сигурно ми се вижда.Нали знаеш,че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се съчетава с кардио тренировки?  Wink Да отбележа,че не съм пила,но бях на крачка да го почна и тогава изчетох всичкооо за действието му  Joy
Успех,каквото и да решиш  Peace
Виж целия пост
# 3
Л-карнитин изпих вече 1 литър. LaughingНаистина имаше ефект,но в последно време кантара нещо не мърда на никъде въпреки ,че ходя на фитнес почти всеки ден и имам да свалям още доста.Та чух за това нещо Липо 6 ,че било още по ефикасно от л-карнетина.Но не знам нищо друго за него.Дали пък не е вредно??? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия