секрет от зърната на гърдите

  • 1 836
  • 32
момичета, здравейте!

Във 21 седмица съм и миналата вечер ми изтече някакъв секрет /като вода/ от гърдите. Спомням си, че бях чела, 4е гърдите се подготвят за кърменето по този начин и това не е повод за притеснение, но все пак ако може да прочета и вашето мнение относно това дали е нормално или не? мерси:)
Виж целия пост
# 1
коластра е това Peace.Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 2
Напълно нормално, това е коластрата Hug
Виж целия пост
# 3
Да, нормално е. Преди мислех, че по-късно се случва, но и при мен започна около 20 седмица. А сега даже някоя сутрин ако няма петна по тениската се притеснявам да не е свършила коластрата  hahaha
Виж целия пост
# 4
 На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 5
Коластра е  Peace ,но при мен не изтича в смисъл такъв че не ми се появяват петна или пък да ми мокри това нормално ли е  newsm78 , само като си стисна зърната тогава излиза хем едно воднисто и към него има един жълтиникав цвят Heart Eyes



Виж целия пост
# 6
Това е преколастра, напълно нормално да изтича Peace
Виж целия пост
# 7
Аз имах от 4 месец.
Виж целия пост
# 8
В деня, в който си направих тест за бременност - 10 дена след закъснението на цикъла, от едната ми гърда изтичаше коластра. Споко, нормално е.
Виж целия пост
# 9
Сега чувам за такова течение...Аз съм в 26-та седмица и не съм забелязала  такова нещо  Sad Това нормално ли е?
Виж целия пост
# 10
Нормално е !
Това е коластра - при някои майки теква по-рано , при други /както при мен / като се роди бебо Wink
Виж целия пост
# 11
Нормално е, не се притеснявай!
Виж целия пост
# 12
Коластра Wink Гълдите ти се подготвят за бебчето Hug
Виж целия пост
# 13
Нормално е. Peace
Виж целия пост
# 14
И е сладко нали! Wink Laughing Коластра! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия