Възможно ли е?

  • 868
  • 8
Детето ми има Т - варира между 37.5 - 38.0 градуса, със съвсем малко кашлица - 3 - 4 пъти на ден, малко кихане и това е. Сополи почти не, само леко запушен нос и то докато спи. Та въпроса ми е - има ли вариант това да е някакъв вид настинка - предимно Т, без други силно изявени симптоми, че се притеснявам от тази Т.
Виж целия пост
# 1
Аз,веднага бих го завела на лекар Peace!Дано да да не е някакъв вирус. Praynig
Виж целия пост
# 2
Детето ми има Т - варира между 37.5 - 38.0 градуса, със съвсем малко кашлица - 3 - 4 пъти на ден, малко кихане и това е. Сополи почти не, само леко запушен нос и то докато спи. Та въпроса ми е - има ли вариант това да е някакъв вид настинка - предимно Т, без други силно изявени симптоми, че се притеснявам от тази Т.
Може и да е, може да е от гърло!?! Но трябва да го прегледа лекар! Peace
Виж целия пост
# 3
Отпушвай носа..кашля, защото като легне и му пречи да диша.

Води го на лекар..при нас от сополи премина във възпалено ухо...защото "само" леко кашляше докато спи..ама аз като съм патка Blush ooooh!

Всичко почва от носа
Виж целия пост
# 4
По-скоро е вирус,не избързвай да даваш нищо противотемпературно ако детето е жизнено и не я вдига над 38,дори38,5 така по бързо ще се пребори с вируса ,но за по сигурно го заведи на лекар.Успех в борбата с вирусите
Виж целия пост
# 5
Щом вдига Т значи има нещо,заведи го на лекар. Peace
Виж целия пост
# 6
и аз ти препоръчвам непременно консултация с лекар.Може да не е нещо притеснително,но все пак е необходимо да го прегледа лекар,защото от нищо може да стане нещо!
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 7
Аз,веднага бих го завела на лекар Peace!Дано да да не е някакъв вирус. Praynig
Peace
Виж целия пост
# 8
 До като го заведеш на лекар пробвай да отпушиш нослето-със Стеримар или физиологичен разтвор-може от това да кашля. И подкрепям останалите-консултация с лекар!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия