Баба или бавачка?

  • 1 339
  • 26
Здравейте мили мами Hug

Интересно би било да споделите,кой ви помага в отглеждането на вашите дечица- Баба или Бавачка? Thinking Всъщност имахте ли избор или не? Аз имам бавачка,която много ми помага,но ако бабите ни не бяха толкова далеч,със сигурност бих предпочела,те да ми помагат  Peace

Виж целия пост
# 1
на мен самата ми предстой този избор и ще следя темата с интерес.
За момента си мисля за бавачка , а не за баба поради лични съображения , но искам да чуя и мненията на мами минали през това.
Виж целия пост
# 2
Оффф пак не работи търсчката, с триста зора намерих темата  Twisted Evil

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135812.0
Виж целия пост
# 3
Аз имам бавачка,която много ми помага,но ако бабите ни не бяха толкова далеч,със сигурност бих предпочела,те да ми помагат  Peace
И при мен е така Peace
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135812.0 Tемата съм я пускала аз.
Аз направих моят избор-детегледачка.
Имам избор майка  ми е на 2 преки, а свеки живее до нас, но предпочитам да ми гледа детето детегледачка.
Виж целия пост
# 5
 В цитираната тема и аз съм изказала мнение. Предпочитам моята майка-знае как да се грижи за бебе.
Виж целия пост
# 6
Съжалявам за повторената тема Rolling Eyes,ще разгледам първата Peace
Виж целия пост
# 7
нашия син го гледа детегледачка и сме много доволни.При нас нямаше избор,защото бабите също работят, но мисля че и да можеха да го гледат, пак бих предпочела детегледачка. Joy
Виж целия пост
# 8
Баба Peace....пък и не мога да си позволя детегледачка.
Виж целия пост
# 9
Детегледачката прави това,което ти и кажеш,а бабите това,което те си знаят.
Виж целия пост
# 10
Ако аз трябваше да избирам щях да си избера детегледачка(стига да отговаря на моите изисквания),на бабите....разчитах само 1 седмица след раждането и после сама и с татито.Дори сега много рядко им я оставям да ми я гледат ,все сами се справяме......свикнахме да не разчитаме много много на друг,макар че и аз съм човек и понякога имам своите нужди ,но за детето правя винаги жертви Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Детегледачката прави това,което ти и кажеш,а бабите това,което те си знаят.

newsm10 Точно ! Ако можеш да си го позволиш, по-добре бавачка.

За протокола: Дъщеря ми ходи през деня на градина, в извънредни ситуации я гледат бабите /защото бавачка немога да си позволя   Crazy/
Виж целия пост
# 12
Баба.Не бих си поверила детето на чужд човек.
Виж целия пост
# 13
Бавачка, без нзчение имат или нямат възможност бабите
Виж целия пост
# 14
Детегледачка,но само защото бабите ни са далече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия