Едно въпросче за упойките?

  • 929
  • 12
Може и да ме бичувате за елементарния въпрос, но искам да знам до колко  е вредна упойката, която се поставя при вадене на зъб. Коментирано е, но все мимоходом. Става дума за след овулация. Ще ми вадят зъб и искам да знам. Не, че  е станало бебе, но все пак... надеждата умира последна. Отлагам зъба заради бебеправенето, но вече няма как.  Мерси. Laughing
Виж целия пост
# 1
Според мен няма проблем за бебеправенето. До колкото знам слагат и на доказано бременни, така че не би трябвало да е вредно  Thinking Най-добре като отидеш на зъболекар да му кажеш, че има шанс да си бременна, той ще съобрази какво да прави. Пожелавам ти да си бременна, а манипулацията да мине безболезнено и безопасно  Hug
Виж целия пост
# 2
До 7-10 дена след О. няма проблем, до тогава яйцеклетката няма контакт с тялото на майката/ т.е до имплантацията/
Имаш време да се излъчи упойката- така че го вади този зъб.
Пожелавам ти да не те боли много Wink
Виж целия пост
# 3
Упойката трябва да се употребява само при крайно наложителни случаи през втората половина на цикъла.
Виж целия пост
# 4

Лично питах Владимиров, след едно от инсетата и каза, че няма никакъв проблем.  До колко е точно така, не знам.
Виж целия пост
# 5
Всеки сам прави своя избор. Аз съм питала анестезиолози. Включително и съпруга ми. Wink
Виж целия пост
# 6
Е момичета, благодаря за мненията, но ще вадя зъб. Какво да се прави.
Виж целия пост
# 7
Е, щом е наложително, давай! Laughing
Виж целия пост
# 8
Няма страшно, щом се налага - давай. На мен бременна са ми слагали упойка по същата причина, но иначе как без упойка да ти извадят зъба.
Виж целия пост
# 9
а ако е преди или по време на О ще се увреди ли яйцеклетката?
Виж целия пост
# 10
Не ми се вярва. Обаче всички си е до организма. Нали знаеш, че и наркоманки раждат здрави деца. Да се чудиш понякога.
А имаме бременни във форума, които са пили антибиотици, в дните преди да разберат, така, че ако  и ти ще вадиш зъб-действай.
Виж целия пост
# 11
Даренце, мисля, че на Велмарчето и биха упойка докато беше бременна...че и рентгенови снимки прави, пък я виж - вече бебче държи в ръцете си. Кураж мила и дано всичко мине безболезнено и бързо.
Виж целия пост
# 12
Чакай сега. Не може така да се расъждава, на този това, на онзи онова.
И едно на хиляда да е увреденото бебе, ако е точно твоето?
Всеки сам преценява за себе си, но трябва да е наясно с последствията.
Когато една процедура е крайно наложителна се прави.
Тоест преценяват се плюсовете и минусите и се взима решение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия