менструация след спиране на хапчетата

  • 687
  • 3
нещо минава 28-мия ден от последната ми полуменструация (тази, която се случва след хапчетата) и понеже последния месец ги спрях започвам да се чудя дали не съм бременна. (не съм луда калинка, знам, че периода след спирането овулираш нон стоп и ползвахме презервативи). но се чудя дали не е просто хормонално и да си го чакам?
Виж целия пост
# 1
нещо минава 28-мия ден от последната ми полуменструация (тази, която се случва след хапчетата) и понеже последния месец ги спрях започвам да се чудя дали не съм бременна. (не съм луда калинка, знам, че периода след спирането овулираш нон стоп и ползвахме презервативи). но се чудя дали не е просто хормонално и да си го чакам?

не бих казала, че е така Laughing и тая полуменструация newsm78 Wink

Значи още ни ти се е възстановил цикъла, би трябвало да ти дойде, ако не си бременна, но не го очаквай точно на 28мия ден.
При някои жени пропуска даже месец.
Виж целия пост
# 2
наричам я "полуменструация", защото това е кървенето между спирането и започването на нови хапчета(само дето аз не започнах новите). пък че овулациите са повече след спиране на хапчетата съм сигурна - тогава яйчниците започват да отделят "нормални яйцеклетки" и понеже са били подтискани дълго време може да овулираш по-често...
но дали ще съм си разбрицала много менструацията ще видим... ако не ми дойде до края на седмицата ще ходя при чичо доктор... или ще избирам имена Simple Smile)
Виж целия пост
# 3
не си точна за овулациите, но нищо.
Дано скоро се регулира цикъла
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия