Флуорни таблетки

  • 2 335
  • 40
Скъпи бъдещи майчици, моля ви, споделете с мен взимате ли флуорни таблетки по време на бременността?
Виж целия пост
# 1
аз лично не съм взимала,но имам познати,който са взимали такива таблети.
Виж целия пост
# 2
Не
Виж целия пост
# 3
По време на първата си бременност вземах от 4-тия месец нататък. Сега смятам да започна пак да вземам по някое време.
Виж целия пост
# 4
Не, но пиех вода Девин, която има голямо количество флуор.
Виж целия пост
# 5
Аз взимах, но стоматолога ми каза, че ако пия по половин литър вода Девин на ден, през този ден мога де не взимам таблетка.
Виж целия пост
# 6
пила съм флуорни таблетки- по 3-4 на ден
Виж целия пост
# 7
Не сам взимала.
Виж целия пост
# 8
Не Peace!
Виж целия пост
# 9
В началото пих такива таблетки, но тези, които лично аз намерих в аптеката бяха за деца. Така и не ми препоръчаха нещо за възрастни и кой знае какъв ефект нямаше  Sad Но и вреда няма, де  Wink
Виж целия пост
# 10
Не съм взимала и само с безфлуорна паста си миех зъбите и вода без флуор пиех......
Виж целия пост
# 11
Не, защото зъболекарят ми препоръча, ако пия много минерална вода да не вземам флуорни таблетки, тъй като се натрупвал  флуор в организма и това по-скоро може да навреди отколкото да помогне.
Виж целия пост
# 12
На мен стоматологът ми обясни, че от четвъртия до седмия месец се образуват зародишчетата на зъбките на бебето и е важно да се пие флуор. Предписа ми да пия през тези три месеца по две таблетки, след което да почивам три месеца. След това, когато бебето се роди и то трябва да приема флуор на капки.
Дано съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 13
Не, и няма и да пия, и на децата няма да давам флуорни таблетки.

Има достатъчно информация в интернет "за и против" флуора, въз основа на която да вземеш решение, или да се консултираш с още лекари.
 
Виж целия пост
# 14
Взимах Флуор от 4-ти месец на бременността до края. За сега още не давам да бебка, но не са й го предписали и за това. Доверявам се изключително на докторката ни и каквото каже правим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия