Уважавате ли родителите си повече, след като се роди детето ви?

  • 2 333
  • 67
 До преди да родя майка ми все ми казваше:"Ще станеш майка и ще видиш..." И аз само я подигравах за тази реплика. Но..станах майка и си дадох сметка как се отглежда дете и  колко много са дали родителите ни, за да ни направят хора. Не, че до момента не съм ги уважавала достатъчно, но сега гледам от друг ъгъл.
 Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
При мен лично няма промяна. Този израз разбирам по отношение майчината любов като сила, а не като израз - защото при всяка майка се изразява по различен начин.
Виж целия пост
# 2
При мен лично няма промяна. Този израз разбирам по отношение майчината любов като сила, а не като израз - защото при всяка майка се изразява по различен начин.
И аз така.
Виж целия пост
# 3
Винаги съм ги обичала, но след като станах майка, съм по-толерантна към тях, повече ги разбирам.
Виж целия пост
# 4
Вече не само знам, а и разбирам какво са направили за нас. По отношение на обичта - няма промяна, винаги съм ги обичала много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Винаги съм ги уважавала-и преди и сега.Сега съм им повече благодарна,че ми помагат за малката.
Виж целия пост
# 6
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.
Виж целия пост
# 7
да. Но не мога да кажа, че ге уважавам повече от преди това. По - скоро разбирам отговорността да си родител . 
Виж целия пост
# 8
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.

ето това е Peace
колкото да обичта, не се е променила
Виж целия пост
# 9
започнах да проявявам повече разбиране,но обичта няма нищо общо с това.Винаги съм ги обичала много.
Виж целия пост
# 10
За уважение, винаги съм ги уважавала, но след като родих ги РАЗБРАХ.
Е, точно това имах предвид!
Виж целия пост
# 11
Повече уважение - едва ли, винаги съм ги уважавала много. По-скоро повече започнах да разбирам и оценявам всичко, което са правили за мен и брат ми, за да станем хора, като виждам колко е трудно, отговорно, какво посвещаване и сили иска...
Виж целия пост
# 12
За другия ъгъл - да!
Изправям грешки всякакви.
Или поне се опитвам.

Отношението ми към собствените ми родители стана по-критично...обаче!
Виж целия пост
# 13
Винаги съм ги уважавала. Сега просто ги разбирам по-добре от преди. Peace
Виж целия пост
# 14
Имам страхотни родители.Винаги съм ги обичала и уважавала,но когато аз станах майка,разбрах какво да се притесняваш за дете.Сега знам какво им е било,когато съм закъснявала или не съм се обаждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия