Добър гастроентеролог - ВАРНА? А отзиви за д-р Георгиева (Терапия)?

  • 151 471
  • 86
# 15
Повдигам отново темата с конктретен въпрос. Къде по- точно се намира този детски център? Дайте някакви по- известни Варненски ориентири, имайки предвид, че идвам от Добрич.
Благодаря предварително!   bouquet
Окръжна болница-улицата, която минава покрай нея (още от Рощок на Владислав Варненчик, минава покрай Нептун и все направо в посока Електрон) се казва Генерал Колев. За уточнение: главната, от където е входа за спешното е бул Приморски (ако не се лъжа Embarassed). Та тръгваш по Ген. Колев все нагоре покрай Окръжна болница, и на единия ъгъл в дясно виждаш магазин Бебчо. Завиваш в същата тази пресечка- и на няколко метра по-навътре е въпросният детски център.

ОК, мерси. Мисля, че таткото ще може да се ориентира по описанието ти! Wink   bouquet
Виж целия пост
# 16
И сега малко прясно инфо преглежда в неделя в този център на Гурко, да доволна съм но както аптекарката се изказа какъвто и е външния вид такъв и е почерка.
Та да ви кажа обикновено изписва, Ацезимес, Бифидус, Ентерол и Смекта и едно нещо което се чете спокойно и него няма да ви го пиша, че не ми се търси рецептата сега. Ако имате някакви въпроси относно неразчитането , може и на лични. Защото наистина е страшен почерк -Калоян и възръстта му ги беше написала точно с 3 ченгела.
Виж целия пост
# 17
А някой може ли да препоръча добър гастроентеролог за възрастни?
Виж целия пост
# 18
Здравейте! Доктор Георгиева,наистина, е добър специалист.Аз се лекувам при нея. Тя е много внимателна към пациентите си.                                                                                                                                Искам да помоля всички,които посещават форума,ако някой от вас е болен от Хроничен улцерозен колит,пишете ми на пощата- ilianna_91@mail.bg!Аз съм болна от него и с удоволствие бих общувала с тези,които страдат от същото.                                                                                              
Виж целия пост
# 19
Здравейте! Доктор Георгиева,наистина, е добър специалист.Аз се лекувам при нея. Тя е много внимателна към пациентите си.                                                                                                                                Искам да помоля всички,които посещават форума,ако някой от вас е болен от Хроничен улцерозен колит,пишете ми на пощата- ilianna_91@mail.bg!Аз съм болна от него и с удоволствие бих общувала с тези,които страдат от същото.                                                                                               
За това можеш да пишеш във форума "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване"
Успех с лечението ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 20
Благодаря ви много! За да мога да пиша там трябва ли предварително да се регистрирам? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 21
Благодаря ви много! За да мога да пиша там трябва ли предварително да се регистрирам? Rolling Eyes
Добре би било. Ще можеш както да пишеше, така и да получаваш лични съобщения и куп други предимства.
Виж целия пост
# 22
Аз също съм много доволна от д-р Георгиева.Нас ни прие в терапията като и се обадихме на мобилния-0899074268
Виж целия пост
# 23
Темата е малко стара, но ще питам.
Някой има ли мнение за Д-р Красимир Иванов - гастроентеролог Варна.
Виж целия пост
# 24
И аз се опитвам да се свържа с д-р Георгоева, но нещо не се получава. Някой да знае дали не е в отпуска.
Виж целия пост
# 25
Да се включа и аз!Доктор Георгиева не е в отпуск-приема в Гурко. Като цяло съм доволна от нея-лекува сина ми от бебе и най-важното е , че можеш да и се обадиш във всеки момент . Приемала ни е без час при кризисни ситуации, въобще-добра е
Виж целия пост
# 26
Да се включа и аз!Доктор Георгиева не е в отпуск-приема в Гурко. Като цяло съм доволна от нея-лекува сина ми от бебе и най-важното е , че можеш да и се обадиш във всеки момент . Приемала ни е без час при кризисни ситуации, въобще-добра е

Благодаря че се включи. А ти на какъв телефон я търсиш?
Виж целия пост
# 27
bowuu  bouquetОтносно д-р Георгиева - не е лош специалист, но като имаш предвид, че е единствен детски във Варна... ГЕРБ е вечната диагноза, и лечението е едно и също, иначе овладява остри състояния. Д-р Севда Ванкова в 3-та поликлиника също е добра, но не е известна, за това много не я търсят.
Виж целия пост
# 28
.. ГЕРБ е вечната диагноза,
Не, това няма как да е диагноза, а е наименование на една партия. Laughing
Диагнозата е ГЕР - гастроезофагиален рефлукс. Wink
Виж целия пост
# 29
 Доня Туфиня, ГЕРБ= ГАСТРОЕЗОФАГИАЛНА РЕФЛУКСНА БОЛЕСТ!!!! Добър спец за възрастни - д-р ВЛАЕВА - МЕД ЦЕНТЪР "ВАРНА" на ул "ЦИМЕРМАН"  Joy hahaha Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия