Нещо интересно, което не е за тук

  • 607
  • 10
Момичета видях нещо, което съм решила да си купя.

http://www.magazinche.com/category.php?catid=1003

Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
Да - би било чудесно да си имаме отличителен знак  Hug
Виж целия пост
# 2
На мен лично страшно ми харесаха и съм си поръчала. Произвеждат се от сребро до колкото разбрах и стават бавно. Навила съм си на пръста да съм с такова бижу за базара.
Виж целия пост
# 3
А каква е цената  newsm78
Виж целия пост
# 4
Ще питам и ще ви кажа
Виж целия пост
# 5
Има брошка и медалион, като и двете са на цена по 19.00 лв - така ми казаха от фирмата.
Виж целия пост
# 6
Аз пък чакам гривните... Simple Smile
Виж целия пост
# 7
  И аз искам гривна. Нося се спортно и наистина няма как да си закача такава брошка, иначе идеята много ми допада. Особено откакто висях два дни в Балчик и заглеждах всяка мама с количка, питайки се дали не е "наша мама".
Виж целия пост
# 8
Момичета, получих съобщение от магазинче ДЮК - за аксесоарите "bg-mamma". Имат предложение, което директно пействам тук от кю-то ми:
 "... 6te napravim niakolko dni rabotilnica za bgmamma aksesoari, tova moje da stane drugata sedmca.Nie 6te pusnem niakolko idei i 6te podsigurim materiali , a vsi4ki jelae6ti mogat da doidat i s na6a pomo6t da si napraviat tova,koeto gi kefi"

Ако проявите интерес - пишете ми!
Виж целия пост
# 9
Момичета, кажете поне отхвърля ли се идеята...


Слагам ви отговора им, за да прецените:
ok, o4akvam go, za da moga da organiziram svoevremenno izpulneneieto.Ideiata mi e da go napravim ot drugia ponedelnik , niakoklo dni pr. ot 12h do 18h . a nakraia - 6te ima edna iznenada ot nas, za koiato 6te razberete posle:))
Виж целия пост
# 10
  Предполагам, че другите не пишат, защото сме погълнати от базара. Аз съм много "за".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия