Има ли такъв молив за очи?

  • 1 421
  • 14
Искам да ви питам нещо.
Има ли молив за очи който да е специално за вътрешната част на долния клепач? Искам да е нещо, което да не се събира в края наокото като няква черна гурла #Silly #Silly
Виж целия пост
# 1
Тука има,сигурно и в при вас е така.По аптеките съм ги виждала.
Виж целия пост
# 2
Молив за вътрешната част newsm78
Супер странно звучи, не виждам логика...наистина не е приятно да се събира черното в ъгъла на окото, ама чак със специален молив да се гримираш там...
Верно ли има?
И защо в аптека се продават Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Aми сигурно защото са антиалергични.
Аз пък виждам голяма логика даже. Ако няма такива моливи, то това си е нова пазарна ниша Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз си слагам от автоматичните моливи за очи - много са мекички и не се усеща.
Много хубаво стои, макар че винаги има риск от алергия или възпаление.
Виж целия пост
# 5
Да че са антиалергични антиалергични са, но защо си мисля че има такива моливи, които след нанасяне се втвърдяват и после се отлепват като найлончета. Или май само аз съм го чувала това newsm78
Виж целия пост
# 6
Aми сигурно защото са антиалергични.

Да,то4но за това,не алергизират.Освен това са много по_меки от другите моливи за о4и.
Виж целия пост
# 7
Така да се отлепя като наилонче знам само че има очни линии такива.Но може и моливи да има.
Виж целия пост
# 8
ау, тези линии дето се отлепят направо са ужасни и ако ги нанесеш на долния клепач и поне на мен така ми дразни..., иначе и аз не съм чувала за моливи специално за долния клепач, но много съм доволна от меките, автоматичните, ама при мен всичко зависи от спиралата, поне нямам странични реакции от молива, но спиралата много я избирам Peace
Виж целия пост
# 9
За спирала, зная че има - хипоалергична, но молив мисля че няма.Моя приятелка е алергична и търси все хипоалергични продукти - от нея зная че тук не е намирала такива моливи.
По принцип няма продукт, който да не предизвиква алергии - макар и в най-леките   форми, затова и продуктите са такива- намаляват максимално вредното въздействие.
Виж целия пост
# 10
да ви кажа честно на мен почти не ми се събира.вероятно очите ми са по сухи.аз ползвам едни немски моливи.Струват 2-3 лв и съм много доволна.BROOKLIN
Виж целия пост
# 11
те ако са твърди моливите и ако ти сълзят очите, ще се изтриват, а меките се събират
Виж целия пост
# 12
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.
Виж целия пост
# 13
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.
Каква е тази очна линия с твърд връх? По- удобна ли е от обикновенните? Защото аз с тях изобщо не мога да се справя. Laughing
Виж целия пост
# 14
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.
Каква е тази очна линия с твърд връх? По- удобна ли е от обикновенните? Защото аз с тях изобщо не мога да се справя. Laughing
да, има формата и структурата на островърха четка, но е твърда и рисува тъничко. Оформям корекциите с затъпена клечка за зъби, като навлажнявам края й /това е моя запазена марка тайна  Blush/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия