препорьчаите ми специалист уши нос гарло в пловдив

  • 42 799
  • 25
моля препоръчайте ми детски УНГ в Пловдив
Виж целия пост
# 1
Карен Дамбазов е един от най-добрите, работи във ВМИ, но има и частен прием.
Виж целия пост
# 2
Д-р Лидия Милинич в МЦ" Каспела"
Виж целия пост
# 3
Д-р Лилия Милинич диагностичен център 3 на ул.Марица57 страхотен лекар отличен специалист работи със здравна каса newsm10
Виж целия пост
# 4
Д-р Илиян Дойков, сега работи в болница Каспела.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета,
днес бяхме при до.Джамбазов  много  сам доволна тел му е ако имате нужда 0888562815
Виж целия пост
# 6
Карен Джамбазов е един от най-добрите, работи във ВМИ, но има и частен прием.
Виж целия пост
# 7
В частната му клиника ли ходихте и колко струва прегледа? Смятам да водя малкия, но с тази работа от 9 до 17ч все не мога да смогна с часовете му за прием там.
Виж целия пост
# 8
Да в частната  на улица Л.Каравелов .прегледа е 20 лв. нормална цена за специалист и прегледа е много обстоен
Виж целия пост
# 9
Благодаря. Цената е повече от нормална, защото е супер специалист наистина.
Виж целия пост
# 10
Доц. д-р Карен Джамбазов е страхотен специалист. Определено го препоръчвам. Дава частен прием на ул. "Любен Каравелов" 9Б, ет.3, тел.: 032/64 22 23, gsm: 0888562815. Малко повече информация за него и клиника синумед, в която работи има на www.sinumed.net. Работи също и в Каспела и ако не се лъжа и на Пещерско шосе.  newsm10
Виж целия пост
# 11
Други добри унг специалисти са: др Николов (Пещерско, Каспела), др Сафет Кулов (ДКЦ Св. Георги - поликлиниката на ВМИ, Каспела). В никакъв случай не ходете при Пазарджиклиев (Пещерско) - препатила. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Карен Джамбазов е един от най-добрите, работи във ВМИ, но има и частен прием.
newsm10Страхотен специалист.много е внимателен и винаги на разположение.
Виж целия пост
# 13
dnes posetih dr.doikov v Kaspela.darjanieto mu e otvratitelno.       Kogato vleznahme deteto mi pla4e6e i te sas sestrata vzeha da mu se karat,sled koeto toi se opita da go pregleda ,no ne uspia i go hvana za drehite okolo gu6ata i go raztrese silno,kato go obijda6e. Prestavete si kakav stres za edno 3 god. dete.   E moje bi za6toto sme s napravlenie,no iska6e da mu pla6tame pregleda.
Виж целия пост
# 14
Д-р Лидия Милинич в МЦ" Каспела"
newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия