Очила за плуване

  • 2 594
  • 9
Синът ми ходи на плуване и в неделя са му откраднали очилата за плуване,докато той се е обличал.Бяхме ги купили от спортния магазин на 5-те кьошета,но днес видях,че този магазин вече го няма там,в ремонт е /каквото и да значи това/.
Въпроса ми е знаете ли от къде другаде могат да се купят очила за плуване за 9 годишно дете, но на цени до 20-30 лева.
Въпросът ми е спешен,понеже в събота е на плуване,а до тогава трябва да сме ги купили.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Руканор - на Попа.
На спирката на 94 пак на попа - малък спортен магазин.

Цени - нормални.
Виж целия пост
# 2
В Бонжур на Славейков на 2-ят етаж има очила и шапки за плуване.
Виж целия пост
# 3
По всички спортни магазини съм виждала. В МЕТРО също. Но цените са по-скоро 25 - 35лв.
Виж целия пост
# 4
Даже днес в един Магазин за 1лв. до нас видях такива очила. Е, сигурно не са най-добрите, но ги има.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за отговорите до сега   bouquet,разбира се бих се радвала на още!Ако не се намери по-близък магазин,ще ги посетим тези в центъра.
Написах ценови диапазон 20-30 лева,защото очилата ни бяха Speedo и струваха 20-25 лева. Не е проблем и ако са 25-35 лева,но повече пари не ми се дават,защото пред теб крадат.
Виж целия пост
# 6
Купувала съм от басейн "Спартак", ама за цени  newsm78
Виж целия пост
# 7
Май на всички басейни продават очила за плуване.
Виж целия пост
# 8
Магазина на Nike на Солунска http://bgmaps.com/map.asp?sid=d4a4e9970782a7bc2593ba2a9e391d7b&a … ame=&oType=57
Втория етаж, monterbara шведски очила, 14лв - найд-обрите очила са това, почти вечни...
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички Ви за отговорите,намерихме и купихме още миналата седмица.
Магазина на Nike на Солунска http://bgmaps.com/map.asp?sid=d4a4e9970782a7bc2593ba2a9e391d7b&a … ame=&oType=57
Втория етаж, monterbara шведски очила, 14лв - найд-обрите очила са това, почти вечни...

Ще го имам впредвид следващия път като купуваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия