Боя за коса Removal?

  • 672
  • 9
искам да попитам, някой има ли опит, понеже искам да си махна черното от косата и да си ми остане само кестенявото( естествения), та фризьорката ми препоръча тази боя за коса и каза че смъквала до 4-5 тона от черното? Много ще съм благодарна, ако някой сподели опит, че незнам вече с какво да пробвам Peace
Виж целия пост
# 1
Една приятелка я правиха преди около месец,но с такъв продукт на Londa(ако не се лъжа newsm78)тя е с черна коса,но единствения ефект бяха червениково-черни корени. Аз съм с тъмнокестенява коса и искам да я поизветля малко ще пробвам с това чудо на 
L'OREAL моята фризьорка ми гарантира ефекта.
Виж целия пост
# 2
аз пробвах с Гарниер, обаче косата която ми беше избила стана малко по- светла, а черното си остана черно Sad, и като ходих и ми казаха да взема Removal и много добър ефект имало та затова викам да не е да хвърля 25 лв на вятъра и пак да стане същото Sad
Виж целия пост
# 3
не съм пробвала тази боя, но искам и аз да си махам челното и да стана кестенява, как ще стане незнам Crazy Ако стане с тази боя споделете Peace Колко струва тази боя newsm78
Виж целия пост
# 4
фризьорката ми каза че била към 25 лв, ама я има в един магазин дето незнам кога ще стигна дотам Wink, все ще стигна някога де и ще ви кажа Peace
Виж целия пост
# 5
фризьорката ми каза че била към 25 лв, ама я има в един магазин дето незнам кога ще стигна дотам Wink, все ще стигна някога де и ще ви кажа Peace

Малее, ми то на мен ми трябват 2 кутии, защото съм с дълга коса, това значи 50 лв Shocked Я по-добре да си седя черна #Crazy
Виж целия пост
# 6
моята вече израстна много, ама пак си стои на половина черна, наполовина кестенява и или ще я боядисам или ще я подстригвам по- смело, докато не се махне, иначе си мисля да намажа първо черното и каквото остане за кестенявото, пак е по- добре няколко тона кестеняво от черно и кестеняво Crazy
Виж целия пост
# 7
На мен ми е израстнала 2-3см от моята коса, ако я намажа с тъмен кестен какво ще стане newsm78 Няма май да си личи разликата
Виж целия пост
# 8
аз я намазах и черното си остана черно, пък отгоре съм с два нюанса на кафяво Close
Виж целия пост
# 9
абе да взема да отида на фризьор и да ме прави някакси Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия