Подходящ за сезона хотел на море с деца

  • 935
  • 7
Здравейте!

Ще ни се отворят няколко почивни дни по никое време, не успяхме да отидем никъде лятото и сме се замислили да отскочим до морето в някой хубав хотел с басейн и детски кът, така че да си починем хубаво. Мисля, че са ми хвалили такива в Албена, но съм отворена към всякакви идеи.
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не е ли далеч морето?
Така както гледаш в София да е хубаво времето - така по пътя може преспи да има (ако е за северното черноморие де).

Хубав топъл басейн - някъде по-скоро по планинските курорти. Все още не е сезон и предполагам няма да има проблем с местата.

Дано някой наистина помогне, а не като мен да те разкандардисва. (ама ти си ме знаеш де) Joy
Виж целия пост
# 2
Хммм ... на Албена е много хубаво по принцип , но в този сезон мисля , че ще ви е тъпо и ветровито . Ние там ходим само в " Албена бийч клуб " , но за зимата не ти го препоръчвам , тъй като вътрешния басейн е малък , а детският кът на практика е изцяло навън .
Иначе такава божествена кухня като там , не знам дали има другаде !  Peace
Ако все пак си решила , мисля че по подходящ е " Ралица Супериор " , но да знаеш , че е доста далеч от плажа ( ако има значение )

Бих ти препоръчала това местенце - http://www.flatsrental.com/bg/flats_condos_villas_hotels150.htm , любимо ми е и е идеално за почивка с деца . Имат кошарки , бавачки и детски кът . Смятам , че няма да съжаляваш . Страхотен спа - комплекс е !  Hug Тъй като личният им сайт не работи нещо в момента , а на този няма телефони на хотела , ако решиш - ще ти ги дам !
Виж целия пост
# 3
Pipinka, това звучи чудесно! И има някакви телефони. Ще ти пиша на лични за цени и т.н. Направиха ни вчера и една оферта за Гърция, но пък детенце е с температура в момента и може отпуската да си я изкараме у дома в крайна сметка. Иначе за този Ралица само хубави неща съм чувала, но и те не работят през Ноември  ooooh!

Анче, то и ние се разкандардисваме, но както знаеш не сме почивали от доста време, та ни се искаше да отидем някъде с децата. Но както казах май ще им се порадваме у дома. И това не е лошо все пак, като имаш предвид колко уикенди пропуснахме в последните месеци  Crazy
Виж целия пост
# 4
Дано да се оправи малкото сладурче , на почивка винаги може да се отиде  Hug
Катарино Спа е страхотно местенце  Peace сега или друг път - намерете начин да отидете !!!
Бързо оздравяване ви желая !   bouquet
Виж целия пост
# 5
Баткото се оказа с варицела, така че до 20 дни очакваме и дребосъчка да се включи, та отпуската се префасонира в болнични  ooooh! Но сериозно се замислих за няколко дни по Коледа/Нова година там  Peace
Пише ли ти се тук или на лични за подробности - цени, забавления за нас и децата и т.н? Ще съм благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 6
Ще пиша тук - може и на някой друг да му е интересно !  Laughing
Цените сега са 120 лв. за двойна стая с включена закуска , вечеря , ползване на басейн , сауна и всичките му там ароматерапии , турска баня и др. - ще ги видиш в сайта .
Стаите са много удобни , имат и халати  Peace, така че поне това няма да носиш  Laughing 
По коледа обаче си е баш ски сезон и места трудно се намират , а и цените се вдигат  Sad
Иначе - прекрасно е за разходки , има обособени места за пикник , в хотела има боулинг , билярд , разни джагита и др. Има и нощен клуб . Перфектно шумоизолиран е , така че няма да чувате дандания . Има интернет клуб , магазин , има и детски клуб и детегледачки  Peace
Предлагат кошарки за малките и столчета за хранене  Peace
Банско е наблизо , може и там да се разходите ...
Забавления не липсват определено . Това ми е любимото място  Grinning

Имам доста снимки оттам ако искаш довечера ще кача , за да ги разгледаш  Wink

Дано по - бързо се излекувате , че може и да се срещнем там - ние също мислим да ходим преди Коледа !
Виж целия пост
# 7
Супер, много благодаря за инфото! Надявах се за сега да отидем, защото няма смисъл да взимам отпуска преди празниците, но не смея докато не изтече инкубационният период за малката. Но звучи супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия