аспирин на своя глава

  • 4 005
  • 5
здравейте момичета.от форума разбрах за ползата от аспирина.въпроса ми е може ли да ми навреди ако започна малък прием на своя глава.не сам правила никакви имунологични изследвания.
в понеделник правих инсеминация
Виж целия пост
# 1
Поради каква причина ще го пиеш, след като не знаеш има ли имунологичен проблем или път генетична обремененост за тромбофилия??? Ако е ей така защото е полезен - по-добре недей.
НО питай своя лекар първо!!!!!!!!  Naughty
Ако все пак решиш да пиеш - трябва да е в много маки дози - или 100 мг/ден или чупиш Аспиран от 325 на 4 и пиеш само 1/4 на ден - не повече, но внимавай много.
Виж целия пост
# 2
На мен ми изписаха Аспирин Протект (което не е аспирина, който пием при заченки на настинка) след инсеминация за по-добро кръвоснабдяване, НО чак след като разбрахме, че е станала имплантация.  Wink Ти защо ще го пиеш и наложително ли е? Ако не е, по-добре не го пий  Naughty
Виж целия пост
# 3
Недей на своя глава ....
Ако е инсеминацията е успешна, обикновения аспирин хич не е препоръчителен (поне аз така знам).

Консултирай се с лекаря си.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви момичета.мислех че аспирина е добре да се взима профилактично.ще изчакам резултата от инсето.и ако този път е неуспешно мисля да си направя имунологични.да ви кажа дядо ми има тромбофлибит от 45 години и маи се предава по наследство а аз имам неправилно оросяване на крайниците/студени/.мислите ли че това може да доведе до проблемното забременяване
Виж целия пост
# 5
благодаря ви момичета.мислех че аспирина е добре да се взима профилактично.ще изчакам резултата от инсето.и ако този път е неуспешно мисля да си направя имунологични.да ви кажа дядо ми има тромбофлибит от 45 години и маи се предава по наследство а аз имам неправилно оросяване на крайниците/студени/.мислите ли че това може да доведе до проблемното забременяване
Определено недоброто оросяване на крайниците не е свързано с шансовете за забременяване. Аз имам много лошо оросяване на крайниците и досега не съм имала проблеми със забременяването. Аспирина на мен са ми препоръчали за заздравяване на кръвоносните съдове в комбинация с Ентан и то непрекъснат прием. По време на бременността и докато кърмех не съм го пила обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия