Какъв крем за около очи

  • 692
  • 9
Момичета, мисля, че одъртях достатъчно за крем за около очи  Mr. Green
Само, че се чудя какъв да е  newsm78
Аз съм на 25 год, кожата на лицето ми е смесена - по бузите е суха, а иначе е нормална. Въпросът е, че нося лещи и всеки ден поне по два пъти доста си разтягам кожата около очите, за да сложа и махна лещите. Преди 2-3 години ползвах гела за около очи на Арома, но нещо не се чувствах комфортно с гел  Rolling Eyes От тогава все искам да си взема нещо, но като застана на щанда не знам какво да гледам. Повечето кремове за около очи са против бръчки, с разни Q10 и подобни. Но аз не искам още от сега на минавам на такива кремове, че какво ще правя, като се появят наистина бръчките  Laughing В момента ползвам крем за лице за смесена кожа на Арома. Преди ползвах на Гарние, но след бременността нещо вече не ми понася този крем  Rolling Eyes А другите марки ми се струват, че също са предназначени за по-"напреднала" кожа  Rolling Eyes
Та след толкова обяснения, имате ли идеи какъв крем за около очи мога да пробвам  newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз ползвам : Arnaud-Contour des Yeux. Много съм доволна, точно за възрастта 25-30г. е! Peace
Виж целия пост
# 2
пробвай LUMENE-VITALIZING EYE CREAM newsm10
Виж целия пост
# 3
Виши-Миокине,Рок-Хидра +
Авен,Ла Рош Позе...Ювена-Ювенанс....
Виж целия пост
# 4
Околоочен гел с Ройбос на Талодерма!Страхотен е! newsm10
Виж целия пост
# 5
Околоочен гел с Ройбос на Талодерма!Страхотен е! newsm10

Подкрепям с две ръце smile3501,чудесен ще е за твоята възраст newsm10
Виж целия пост
# 6
И аз ти препоръчвам гелчето на Талодерма. Peace
Виж целия пост
# 7
Околоочен гел с Ройбос на Талодерма!Страхотен е! newsm10


Невероятно кремче, много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 8
Ползвам околоочен крем на Клиник и съм изключително доволна, да не говорим колко е икономичен. Мажа се с него всяка вечер от януари и едва сега преполових кутийката. Струва си цената.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам такъв за изморени очи на Лиерак и хидратиращ на Лореал.

Ако не искаш нещо против бръчки и което не е под формата на гел мога да ти препоръчам на Елеа - хидратиращ. Мисля, че ще ти допадне, а и като цена е сносен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия