Лек против пърхот

  • 9 883
  • 27
Дайте съвет за лек против пърхот - мазен пърхот
Виж целия пост
# 1
ами толкова шампоани има- низорал, хед енд шоулдърс, препоръчват и Себорал Форте, ама каквото и да е трябва да ог ползваш постоянно, иначе пак излиза
Виж целия пост
# 2
на мен ми беше помогнало много едно лосионче, българско - Себорал форте. Втривах го в корените на косата след къпане. Освен, че пърхотът ми се махна, ами стимулираше и растежа на косата ми.
Виж целия пост
# 3
Има един шампоан на Билка против пърхот. Ефикасен е много, а цената му е направо смешна. Пробвала съм и доста други, не говоря за Нед енд шолдърс, а за медицинска козметика и то доста скъпа, но този на Билка си е супер.Низорал е ефикасен ако се касае за причинител от типа на гъбичките, а много често причината за пърхота може да е някаква нарушена обмяна в организма или нещо друго.Ако обаче положението е сериозно отиди на дерматолог, защото може да се нуждаеш от по-специфично лечение.
Виж целия пост
# 4
Билка чемерика. Вариш една чаена лъжичка от билката в 500 мл вода и обливаш след миене. Служи и против ксопад. Ефекта е задължителен и сигурен. Трябва  постоянство обаче.
Виж целия пост
# 5
на мен ми беше помогнало много едно лосионче, българско - Себорал форте. Втривах го в корените на косата след къпане. Освен, че пърхотът ми се махна, ами стимулираше и растежа на косата ми.
аз Себорала го ползвах за стимулиране растежа, помогна ама ми излезе пърхут newsm78
Виж целия пост
# 6
Ще посоча два шампоана - първия съм ползвала, втория предстои да го купя, от същата серия ползвам крема и съм доволна. Става дума за Селсън блу за мазен скалп - активната съставка е селениев сулфид - него ползвам в момента и съм много доволна. Другият, на който специално пише, че е за мазен пърхот, е Sebosquam на Noviderm - с бял ихтиол. Ще сменя шампоана по две причини: 1. За да не привиква кожата ми към един и същ козметичен продукт, защото това я алергизира /ползвам Селсън-а няколко месеца вече/, и 2. За да прилагам продукти от една и съща козметична линия, защото смятам, че това само би усилило ефекта /аз се боря със себореен дерматит/.
Виж целия пост
# 7
Става дума за Селсън блу
Peace Доволна съ м и аз от него!
Виж целия пост
# 8
НИЗОРАЛ newsm10 Много е добър!!!
Виж целия пост
# 9
Гласувам с две ръце за NEOVAL
Мъжо имаше невероятен пърхот и начален стадий на себорея.Лющеше му се кожата на главата и имаше страшен сърбел.Беше използвал абсолютно всички шампоани,но единствено този в комбинация с други медикаменти му помогна.ако искаш ще ти ги напиша.изписа му ги дерматолог Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
ако може аз да те помоля да ги напишеше, че от Себорал на мен ми се появни пурхот и ако немога да се справя със шампоани да имам планБ Peace
Виж целия пост
# 11
Става дума за Селсън блу
Peace Доволна съ м и аз от него!

единственото нещо, което помогна на прекрасния Peace
Виж целия пост
# 12
tedy e,Шампоана е NEOVAL,дермална емулсия Locoid Crelo,и два вида хапчета:Селениум капс-които си пият вечер и Фунголон капс които се пият сутрин/по едно/.мъжо пи хапчетата само две седмици,но и без тях има голям ефект. Peace Peace Peace
Имай също напредвид че всичко това струва около 60лв.зависи естествено от аптеката
А и емулсиятя се маже след миене на косата  bouquet
Виж целия пост
# 13
благодаря, записах дословно, ако се наложи ще ползвам и ще ти кажа дали е имало ефект  bouquet
Виж целия пост
# 14
на мен ми беше помогнало много едно лосионче, българско - Себорал форте. Втривах го в корените на косата след къпане. Освен, че пърхотът ми се махна, ами стимулираше и растежа на косата ми.
аз Себорала го ползвах за стимулиране растежа, помогна ама ми излезе пърхут newsm78

На мен също себорала много ми помогна, сега вече отвреме- навреме само профилактично мажа!
Не знам защо  и как при някои хора може да има обратен ефект newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия