Спорт за мама и дете

  • 2 242
  • 14
Интересува ме знаете ли някое място, на което мога да заведа 6-годишен юнак на спорт (тенис например), а аз през това време също да спортувам (фитнес, някакви аеробики и тае-бота)?
Много ни е ограничено времето и искам хем той да се занимава със спорт, хем аз да се захвана най-сетне с нещо.
Живеем в Люлин, но нямам претенции към квартали.
Виж целия пост
# 1
Тенис Малееви на бул. Никола Вапцаров, до София ленд.
Виж целия пост
# 2
Birdy, ако може да ти ползвам темата    bouquet и аз да питам нещо- с малко бебе съм.Разбрах, че има йога  център, където може да се ходи и с бебета.Но аз търся такава фитнес зала.Пуснах да търся тук, но нещо не мога да намеря теми по въпроса.Някой ако може да помогне, благодаря предварително!
Виж целия пост
# 3
аз и двете девойки успешно караме кънки заедно. ходим в учебни групи, за да си изравним възможностите и да можем да се вихрим на леда заедно.
Бърди, зимният дворец май ще ти е далече, но може и на славия да има подобни групи по кънки.
Виж целия пост
# 4
Плуване? В хотел Грийнвил. Иначе за фитнес- аз ходех във фитнес Младост след като родих.Малката си спеше в количката или зяпаше, а аз си тренирах.
Виж целия пост
# 5
Birdy, ако може да ти ползвам темата    bouquet и аз да питам нещо- с малко бебе съм.Разбрах, че има йога  център, където може да се ходи и с бебета.Но аз търся такава фитнес зала.Пуснах да търся тук, но нещо не мога да намеря теми по въпроса.Някой ако може да помогне, благодаря предварително!

Къде е този йога център?
Виж целия пост
# 6
Birdy, ако може да ти ползвам темата    bouquet и аз да питам нещо- с малко бебе съм.Разбрах, че има йога  център, където може да се ходи и с бебета.Но аз търся такава фитнес зала.Пуснах да търся тук, но нещо не мога да намеря теми по въпроса.Някой ако може да помогне, благодаря предварително!
Зависи колко ти е голямо бебето. Ако все още не щъка, не виждам проблем да си стои в кошницата, докато ти тренираш. Моят син е във фитнес залите още от двумесечен, а първите си самостоятелни крачки също направи в един фитнес. Сега бягащата пътека му е любимият уред, но определено ходенето на фитнес с него напоследък е голямо изпитание. Първо - трябва много да се пази, защото фитнес залите далеч не са проектирани и оборудвани за малки деца. Второ - трябва да се съобразяваш с останалите трениращи. Косьо например си "заплюва" някоя лежанка, подрежда си количките върху нея и се забавлява прекрасно до момента, когато някой поиска да ползва уреда. Ела да видиш (и чуеш) какво става тогава! Трето - душът след тренировка си остава неизживяно удоволствие, а да си тръваш потен ми се струва нехигиенично.
Накратко - обобщеният опит от последните няк. месеца показва, че когато ходим семейно на фитнес единият родител непрекъснато е ангажиран с детето. Вярно, че се редуваме, но от това страда ефективността на тренировката. Поради което ходим на фитнес без малкия.
Виж целия пост
# 7
Къде е този йога център?
За него съм чувала от Pingwina  от юлска'2006 тема.Някъде в уличката под х-л Плиска е.За по-подробна информация я питай на лични , ако искаш.

Зависи колко ти е голямо бебето.
4 месеца и 2 седмици.А не се ли притесняват останалите трениращи, ако бебето се разплаче?
Виж целия пост
# 8
йога център Ананда имат занимания за майки и деца, не знам дали се отнася и за бебета, май за малко по-големи е.
http://www.ananda-bg.com/content.php?section=nada_yoga
аз така и не тръгнах, далече ми е.
Виж целия пост
# 9
благодаря
Виж целия пост
# 10
йога център Ананда имат занимания за майки и деца, не знам дали се отнася и за бебета, май за малко по-големи е.
http://www.ananda-bg.com/content.php?section=nada_yoga
аз така и не тръгнах, далече ми е.
Анда, на теб са го кръстили хората, за теб специално са го направили, пък ти да не отидеш!
хайде с нас на кънки в събота!
Виж целия пост
# 11
йога център Ананда имат занимания за майки и деца, не знам дали се отнася и за бебета, май за малко по-големи е.
http://www.ananda-bg.com/content.php?section=nada_yoga
аз така и не тръгнах, далече ми е.
Анда, на теб са го кръстили хората, за теб специално са го направили, пък ти да не отидеш!
хайде с нас на кънки в събота!
абе те са много мили, ама каръшка ми е работата с този център - колкото пъти отида дотам, детето все нещо ми се тръшка. Първия път що си тръгваме (а аз ходих само да си взема хонорар за един превод, дето го правих за тях), а втория път бяхме объркали датата, беше мокро, тъмно и кално по пътя и на връщане имаше страхотна тръшканица.
Наистина много трудно се стига пеш от детската градина на детето дотам, аз съм без кола.
А на кънки в събота ще дойда с удоволствие!
Виж целия пост
# 12

4 месеца и 2 седмици.А не се ли притесняват останалите трениращи, ако бебето се разплаче?
[/quote]
Ако малката е спокойна като цяло, мисля, че можеш да се пробваш да я заведеш в залата. Ако нямаш други ангажименти освен нейното гледане, можеш да си избереш най-удобния и за двете ви час за тренировка. Обикновено по обед и в ранния следобед залите са почти празни. Все пак е добре да попиташ във фитнеса, който смяташ да посещаваш, по кое време на деня има най-малко хора. На тази възраст бебка все още би трябвало да спи доста и ако спи в кошницата, голяма част от проблемите ти се решават. По мои наблюдения (ходя в три различни фитнеса) трениращите са достатъчно възпитани и толерантни, за да преглътнат няколко минути бебешки плач.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за отговорите.Тя малката не спи много и сега и стези зъби, но като е ново място само ще върти глава, че и е интересно, и май ще се получи.
Виж целия пост
# 14
Аз мама и тя детето ходим да танцуваме салса в Сиконко в люлин. Понеделник, сряда и петък от 19 до 20ч. и от 20 до 21ч. са групите. В събота и неделя има и детска група от 16 до 17ч., но дъщеря ми идва и с големите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия