Въпрос за бялото течение

  • 712
  • 6
Здравейте! От много-много години си влача едно бяло течение, което е толкова упорито, че не се подава на никакво лечение. Обаче сега ме притеснява повече от всякога, защото лекарката ми каза, че при раждането родовите пътища трябва да са чисти. Хубаво, обаче с Полижинакса, който използувах вече 2-3 пъти откакто съм бременна не дава някакво влияние. Може би малко намалява, но като го спра ... всичко отначало. А и е тъпо, че партньорът ми не се маже и не приема нищо ... така че ако е примерно някаква инфекция ... аз дори и да се излекувам, пак се връща. Имали ли сте/имате ли подобен проблем и как го разрешавате?
Виж целия пост
# 1
Цитат на: Anita_79
така че ако е примерно някаква инфекция ...


Ти не знаеш ли от какво е? Shocked  Не си ли правила изследвания? Все пак е от много години /както сама казваш/.

Иначе да, имала съм подобен проблем - предписаха ми някакви свещички, които се слагат 3 дни. Правят се два курса на лечение, като единият е 2 седмици преди термина. Обаче им забравих името на свещичките ooooh!
Виж целия пост
# 2
ами правила съм си многократно изследвания - нямам гъбички или хламидии или нещо такова ... не знам откакво е, обаче не минава ... особено през студените месеци се засилва. Дори мислех че е нормално всяка жена да има течение, но лекарката ме опроверга и каза, че до раждането задължително трябва да го махнем и периодично да си слагам Полижинакс ... обаче не ми се струва много редно?!
Виж целия пост
# 3
Ако съпругът ти също не вземе мерки, тя работата няма как да стане...Аз отидох с течение да раждам първия път и дъщеря ми се роди с конюнктивит, за който лекарите бяха сигурни, че е от течението. Излекуваха го още в родилно и повече сме нямали проблем. Въпросът е да ли такова течение може да доведе до по-сериозни последствия. Попитай най-добре лекаря си за това какво може да се получи.
Виж целия пост
# 4
На мен ми прилича точно на гъбички, но не съм лекар Grinning  Отиди при друг лекар и нека да ти пуснат нови изследвания. Не можеш да лекуваш нещо, след като не знаеш какво е - просто няма да има ефект. Neutral Face
Виж целия пост
# 5
Здравей. За мое съжаление имах същият проблем, тъкмо бях започнала да си лекувам течението и забременях  Embarassed Neutral Face Моят лекар също ми каза че е най-добре ако съм здрава, но вече нямах избор. Също така обаче ми обясни, че околоплодната течност и плацентата предпазват бебето и освен ако не ми изтекат водите, много часове преди раждането, няма проблем. Успех. Tada
Виж целия пост
# 6
между другото преди да забременея със съпруга ми пихме някакви антибиотици + локално лечение, обаче резултата беше нулев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия