колики при 5 дневно бебе

  • 5 156
  • 27
Моля Ви мами помагайте, какво да дам за  да го успокоя. Мога ли да давам капки  Саб симплекс като е толкова малка.? Но милата така плаче и се свива постоянно.
Виж целия пост
# 1
Ами предполагам, че педиатърът вече е идвал у вас и би трябвало да ви е изписал капки и да ви е съветвал какво да правите. Аз давах Саб симплекс, чай от копър. Нямаше силно изразени колики, но пък бяха се появили още от 4-тия ден. Успех ти желая и пробвай да слагаш загрята с ютията пеленка на коремчето. Като се поопознаете с бебчо ще откриеш с какво да му помагаш.
Виж целия пост
# 2
Аз давам Еспумизан,ютията и при нас много помага.Пробвай да сложиш бебо да легне по коремче на твоя корем,при нас действа.Но като цяло лек за колики няма,всички неща който даваме е за наше успокоение,просто коликите трябва да отзвучат.Успех!
Виж целия пост
# 3
Аз давах саб от 5 ден също,само че  по 5 капки три пати на ден сутрин,обед и вечер.Пробвай със сешоар да й подухаш в коремчето,много помага въпреки че аз не вярвах Peace .Сега сме на инфакол по един път вечер и нямаме проблем.
Успех и дано скоро ви минат  Peace
Виж целия пост
# 4
При нас коликите почнаха от 6-ия ден - давах Саб симплекс, чай от копър и затоплена пелена на коремчето.
Виж целия пост
# 5
капки има доста -пробвай кои може да действат при вас/дано откриеш такива Heart Eyes/може би имат ефект,макар и минимален.и ние все още сме с колики  и последното от което има що годе ефект е babynos ,а за затоплената хавлия бих те посъветвала да не прекаляваш Naughty успех Praynig
Виж целия пост
# 6
Колики и колики:вик на протест с/у начина на хранене
Виж целия пост
# 7
Нашите колики също започнаха от 5 -ят ден.Педиатърът ни предписа - Еспумизан, 3 пъти на ден по 15 бр. капки! Peace
Виж целия пост
# 8
И Саб и Еспумизан и каквото там - вкл. и чая на Хип можеш да даваш той е "От първата седмица"! Дано ви помогнат!
Виж целия пост
# 9
Бебинос - капки - след нахранване  Naughty - само те й помагаха....нищо друго...чая на Хип против колики е вятър работа...никакъв ефект !
Виж целия пост
# 10
И ние бяхме с колики от 5 ден, опитах с чая на Хип , но нямаше голям ефект и минахме на Саб  Peace
Виж целия пост
# 11
Пробвай със сешоар да й подухаш в коремчето,много помага въпреки че аз не вярвах Peace .
Успех и дано скоро ви минат  Peace

Наистина има много добър ефект.И аз не вярвах,че помага,но е факт. Peace
Виж целия пост
# 12
Пробвай със сешоар да й подухаш в коремчето,много помага въпреки че аз не вярвах Peace .
Успех и дано скоро ви минат  Peace
Наистина има много добър ефект.И аз не вярвах,че помага,но е факт. Peace
хе Зори само със сешоар се успокояваше, даже след няколко седмици, само като го чуеше и спираше да реве  newsm78 Но за бебе на 5 дни не знам до колко е приложим - има опасност от прегряване и аз не бих рискувала. Пробвай първо да го слагаш на корема си с коремчето към теб, няма същият ефект като сешоара (поне при нас беше така), но първоначално може да свърши работа
Виж целия пост
# 13
Моля Ви мами помагайте, какво да дам за  да го успокоя. Мога ли да давам капки  Саб симплекс като е толкова малка.? Но милата така плаче и се свива постоянно.


Можеш разбира се.
Добре е да започнеш и чайчето на Хип с копър.
Виж целия пост
# 14
И Саб и Еспумизан и каквото там - вкл. и чая на Хип можеш да даваш той е "От първата седмица"! Дано ви помогнат!

Подкрепям, или пускай сешоар на две педи от коремчето на бебче да му го затопля, при нас това помагаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия