Комплект за маникюр и педикюр

  • 854
  • 4
Здравейте,момичета Simple SmileИмате ли представа къде в Пловдив има комплект за маникюр и педикюр и на каква цена е?(да е със зарядно,а не с батерии)Проверих в Tcm-а на центъра,но имаше само един грамаден със сушилня за нокти и други измишльотини,а аз не искам с такива Sad
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
вие в Пловдив нямате ли Стар Нейлз, там има всичко май Rolling Eyes, а някой да знае добра маникюристка във Варна Peace
Виж целия пост
# 2
Аз си купих от Технополис във Вн преди година точно такъв със зарядно като за телефон за около 50 лв, но да си кажа честно го използвах два пъти. Много по-бързо става със стъклена пила и ножче за кожички, а полиране на ноктите не си правя, т.к. винаги съм с лак и ми се струва, че няма смисъл. Моят съвет е да си помислиш добре преди да го купиш, може да се окаже, че има по-добра инвестиция за тези пари Simple Smile
Виж целия пост
# 3
А за неползващите такова и за непросветените Embarassed, някой да покаже за какво иде реч?
Виж целия пост
# 4
аз все съм си мислела, че си има хора за всичко, та затова даже и не съм се интересувала от тези комплекти, защото си ходех на процедури, лошото е, че съм разочарована от няколко маникюростки вече във Варна и се чудя какво да правя newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия