Пламен-имен ден

  • 3 660
  • 16
мами,синът ми се казва Пламен а не знам кога има имен ден.Някои може ли да ми каже.Благодаря предварително #Crazy newsm78








---------------------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 1
На 6.февруари.Източник:http://www.bg-mamma.com/site/content/view/427/59/
Виж целия пост
# 2
На моята приятелка дъщеря и се казва Пламена и празнува именния си ден на Цветница. Hug
Виж целия пост
# 3
Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.
Виж целия пост
# 4
Пламен има имен ден на 8 ноември на Архангелов ден.Знаяго защото аз се казвам Михаела  а брат ми Пламен-ние сме близнаци.Когато сме се родили майками е израла тези имена защото празнуват на един и същи имен ден. PeaceИ до ден днешен си празнуваме заедно както рожденият ден така и именния ден :peace  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз знам, че е на Цветница заради цветето пламъче  Thinking
Колкото повече поводи за празнуване-толкова по-добре  Laughing
Виж целия пост
# 6
И аз доста време се чудя кога имам имен ден и попитах поп-каза ми на Игнажден,20 декември ако не се лъжа
Виж целия пост
# 7
 Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.
И аз знам,че е на Архангеловден
Виж целия пост
# 9
На Архангелов ден, така знам аз.
Виж целия пост
# 10
Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден. Празници да има  Grinning
Виж целия пост
# 11
Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace
Подкрепям lvy, има няколко варианта и може би наистина правилната дата е тази, която вие усетите Simple Smile Иначе мъжът ми е Пламен и той е избрал да празнува на Архангел-Михаил.
Виж целия пост
# 12
Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден.

На този ден празнуват всички имена, които нямат имен ден през годината  Peace
Виж целия пост
# 13
Мъжа ми се казва Пламен и преди две години съвсем случайно разбрах, че има имен ден на 8 Ноември, т.е. на Архангел Михаил... Peace
Виж целия пост
# 14
Синът ми се казва Пламен и го празнуваме на Архангелов ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия