а сега в кой контейнер?

  • 568
  • 6
за памперсите иде реч, за паперсите и разделното сметосъбиране.
 newsm78 та къде да ги изхвърлям, в хартиения раздел?
Виж целия пост
# 1
В контейнера за битови отпадъци. Демек - в стария общ контейнер.
Виж целия пост
# 2
логично към "битови отпадъци", но именно там е проблемът - такъв раздел (или контейнер, де) няма....а иначе въвеждаме разделното сметосъбиране,за да сме модерна държава.......т.е. няма от новите контейнери, а иначе старите железни си ги има
вкъщи сериозно сме се заели да изхвърляме по този начин
но нещата не са доискусурени...трябва да се разкарваш насам-натам за да си изхвърляш боклука
Виж целия пост
# 3
Не е само това проблема  Thinking
Колко контейнера от новите бяха запалени ? Може ли на такъв овчи народ /не визирам всички/ да сложиш контейнери от пластмаса ? Да не говорим, че ги има само на 2 места в квартала например и какво ? Трябва да ходя по 1 км за да си изхвърля боклука  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Пред блока ни има 4 броя - син, зелен, жълт и метален, тип"Бобър". Металният си е за този боклук, за който не мога да реша в кой от другите да го хвърля.
А иначе на терасата имам торбичка, в която събираме нарязани шишета и кофички от мляко. То хартия и стъкло няма откъде да се вземат.

Всъщност, защо не може да се изхвърлят вестници и списания в контейнера за хартия?
Виж целия пост
# 5
Майка ми живее в Карлово. Там отдавна е въведено разделното сметосъбиране
Контейнери за: цветно стъкло, бяло стъкло, хартия, пластмаса.
И един тип "Бобър" за всичко останало.
Когато ходим при нея, памперсите се изхвърлят в общия.

Не съм видяла запален контейнер. Градът е страшно чист.
Виж целия пост
# 6
И аз това се чудех newsm78
И при нас са така
...има 4 броя - син, зелен, жълт и метален, тип"Бобър". ...

Не знаех, че вестници и списания не трябвало да се хвърлят в контейнера за хартия Confused И аз да питам - знае ли някой защо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия