Препоръка за лекар от 1 АГ Св.София!

  • 2 590
  • 29
Привет на всички мами!

И аз като бъдеща такава Ви моля за препоръка, която от Вас е раждала в 1АГ и е доволна от екипът грижил се за нея, да сподели имената на лекарите!
Бременна съм с близнаци и ще раждам със секцио и ще съм много благодарна да ме посъветвате, защото във фоаето на болницата има разлепени имената на всички лекари, които могат да бъдат избрани, но как да избера просто така??? newsm78
Виж целия пост
# 1
аз съм си избрала Др.Ташков младия .  аз ще раждам нормално при него засега де но съм чувала че е много добър и при секциo както баща му но ти трябва да се запознаеш се пак с няколко докато решиш кой да бъде

Виж целия пост
# 2
Аз също ще раждам там (нормално) ,но няма да избирам лекар....има много специалисти в тази болница и се надявам да ми се падне някой добър... Praynig
Lina_113 с теб можем да се засечем  newsm44
Виж целия пост
# 3
Д - р Киров - раждах секцио при него - адски съм ДОВОЛНА  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 4
Панова и Георгиев.
Виж целия пост
# 5
Аз бях на ясно, че ще съм секцио и избрах Недялков - шефа на "Оперативна гинекология" - голям майстор в рязането  Laughing, и в зашиването де Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз раждах планово секцио при д-р Б. Ташков. Изключително съм доволна Hug
Виж целия пост
# 7
Д - р Киров - раждах секцио при него - адски съм ДОВОЛНА  Peace Peace Peace

 Hug Peace Hug
Виж целия пост
# 8
Д-р Панова!!
Виж целия пост
# 9
Раждах при д-р Ташкови-баща и син в екип за секцио newsm10
Виж целия пост
# 10
Раждах съвсем наскоро в 1 АГ - без всякакви уговорки - раждането води д-р Маленов от оперативна гинекология - родих нормално, не секцио. Много съм доволна - от болницата и от персонала.
Успех ти желая !!!
Виж целия пост
# 11
Раждала съм два пъти там-горещо ти препоръчвам д-рГеоргиев и д-рОслеков! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Раждах при д-р Ташкови-баща и син в екип за секцио newsm10
newsm10 Така добре ме зашиха, че на физиотерапията 2 месеца след секциото, се изредиха всички физиотерапевти да видят, както те се изразиха един прекрасен шев и питаха, къде и кой ме е оперирал!!! Др. Ташков баща идваше всяка сутрин да ме види и той ми махна конците, а Ташков син след секциото лично ме закара с количката при мъжа ми, майка ми и свекърва ми, които чакаха отвън, а след това ме отведе в реанимацията и ми избра легло.  newsm53  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 13
Аз имам добри отзиви за д-р Александров от Св. София - ако имам показания за секцио най вероятно той ще бъде моя избор.
Но като гледам препоръките преди мен виждам, че в тази болница има много добри специалисти.
Виж целия пост
# 14
Д-р Панова newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия